سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نتیجه بررسی قراردادهای نفتی در هیات تطبیق مصوبات اعلام شد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حل قراردادهای نفتی در خیابان!

افراد صاحبنظر و برخی دستگاه ها نظر خود را در مورد قراردادهای جدید نفتی اعلام کردند، ما نیز به هیات تطبیق مصوبات اعلام کردیم این قراردادها را بررسی کند. بدون شک در کشور برای رسیدگی به این امور راه حل وجود دارد و این مسائل در خیابان قابل حل نیست.

title

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: بر اساس اظهارات آقای لاریجانی هیات تطبیق قراردادهای جدید نفتی را بررسی کرده و اعلام کرده این قرار دادها مغایرتی با قوانین ندارد.

محمد علی پور مختار با اشاره به بررسی قرارداد های جدید نفتی در هیات تطبیق مصوبات گفت:این هیات زیر نظر رئیس مجلس است.

وی ادامه داد: بر اساس اظهارات آقای لاریجانی این هیات قرارداد های جدید نفتی  را بررسی کرده و اعلام کرده این قرار دادها مغایرتی با قوانین ندارد.

رئیس کمیسیون اصل نود گفت: در صورتی که نمایندگان در خصوص اجرای این قرارداد ها شکایتی داشته باشند کمیسیون اصل نود قراردادهای نفتی را بررسی خواهد کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی چندی پیش در پاسخ به تذکر احمد توکلی نماینده تهران در مورد دستگیری دانشجویان معترض به قرارداد های نفتی اعلام کرد: افراد صاحبنظر و برخی دستگاه ها نظر خود را در مورد قراردادهای جدید نفتی اعلام کردند، ما نیز به هیات تطبیق مصوبات اعلام کردیم این قراردادها را بررسی کند. بدون شک در کشور برای رسیدگی به این امور راه حل وجود دارد و این مسائل در خیابان قابل حل نیست. افراد باید نظرات خود را به صورت قانونی پیگیری کنند.


بخش سیاست تبیان

منبع: خبرگجزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین