سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فتنه جدید با چند کلیدواژه همچون جوان گرایی در خبرگان، شورای رهبری، ثبت نام فله ای و موضع گیری برای ردصلاحیت ها شروع و با آگاه شدن مردم نسبت به این فتنه علنی شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ثبت نام فله ای نامزدها!

فتنه جدید با چند کلیدواژه همچون جوان گرایی در خبرگان، شورای رهبری، ثبت نام فله ای و موضع گیری برای ردصلاحیت ها شروع و با آگاه شدن مردم نسبت به این فتنه علنی شد.

بخش سیاست تبیان
الله کرم

رئیس شورای هماهنگی نیروهای حزب الله درباره علاقه برخی مسئولان دولتی به ارائه لیستی با عنوان اعتدال در انتخابات گفت: ما چیزی به نام جریان اعتدال نداریم.
حسین الله کرم رئیس شورای هماهنگی نیروهای حزب الله گفت: با اشاره به مواضع مسئله دار برخی افراد و جریانات در آستانه انتخابات، گفت: فتنه جدید با چند کلیدواژه همچون جوان گرایی در خبرگان، شورای رهبری، ثبت نام فله ای و موضع گیری برای ردصلاحیت ها شروع و با آگاه شدن مردم نسبت به این فتنه علنی شد که امیدوارم با رأی مردم به اصول گرایان این وضعیت مرتفع شود.
رئیس شورای هماهنگی نیروهای حزب الله دلیل هجمه برخی به شورای نگهبان را کتمان ناکارآمدی عملکردشان و منحرف کردن اذهان عمومی دانست.
الله کرم در پاسخ به سؤالی درباره امکان رأی آوردن برخی اصلاح طلبان در انتخابات پیش ِرو، گفت: در کشور ما به دلیل وجود آزادی در ابعاد مختلف امکان حضور این افراد فراهم شده و ممکن است تعدادی از اصلاح طلبان هم به مجلس راه پیدا کنند.
وی درباره علاقه برخی مسئولان دولتی به ارائه لیستی با عنوان اعتدال در انتخابات، اظهار داشت: ما چیزی به نام جریان اعتدال نداریم و این دولت با انتخاب و انتصاب تعدادی از وزرا و ساکتین فتنه نشان داد که به اعتدال پایبند نیست.


منبع : تسنیم

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین