تبیان، دستیار زندگی
برگزاری سومین کارگاه آموزشی ازدواج ویژه کارکنان قوه قضائیه با همکاری معاونت فرهنگی این مجموعه و بخش همسان گزینی تبیان
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

همسان گزینی تبیان در کارگاه آموزشی ازدواج
( ویژه کارکنان قوه قضائیه)

برگزاری سومین کارگاه آموزشی ازدواج  ویژه کارکنان قوه قضاییه با همکاری معاونت فرهنگی این مجموعه و بخش همسان گزینی تبیان

بخش همسان گزینی تبیان
کارگاه آموزشی ازدواج  ویژه کارکنان قوه قضائیه

به مناسبت ایام الله دهه ی فجر به همت معاونت فرهنگی قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران  و معاونت فرهنگی دادگستری کل استان تهران ؛ نشست ویزه ای برای کارکنان قوه قضاییه و خانواده های این عزیزان در روز دوشنبه 12 بهمن ماه  با حضور معاون فرهنگی دادگستری استان تهران ، خانم مهندس زهره حسینی  مدیر طرح همسان گزینی تبیان و دکتر غلامعلی افروز برگزار گردید؛

نشست فوق از سلسله نشست های آموزشی قوه قضائیه جهت ترغیب و تشویق کارکنان و پرسنل مجرد این نهاد برای ازدواج آگاهانه ؛ پایدار ؛ آسان و بهنگام است.

در این برنامه  ابتدا معاونت فرهنگی دادگستری کل استان تهران حجت الاسلام و المسلین جناب آقای فوادیان سالروز انقلاب اسلامی ایران و یوم الله دهه فجر را به  کارکنان و خانواده های معزز این نهاد تبریک گفته و در ادامه به اهمیت موضوع همسان گزینی و ازدواج جوانان پرداخت.

کارگاه آموزشی ازدواج  ویژه کارکنان قوه قضائیه
سپس زهره حسینی  جزییات و فرآیند طرح همسان گزینی را برای حضار توضیح داده و با معرفی کدهای اختصاصی معرفان این ارگان شیوه همکاری با قوه قضائیه را تبیین کرده  و نحوه استفاده از سرویس همسان گزینی را برای کارکنان و خانواده های ایشان بیان کرد تا از این پس کارکنان این قوه بتوانند از طریق این معرفان معتمد از خدمات همسان گزینی بهره ببرند.
کارگاه آموزشی ازدواج  ویژه کارکنان قوه قضائیه
در ادامه دکتر غلامعلی افروز مساله جهان شمول زوجیت در عالم خلقت و چگونگی انتخاب فردی مناسب و آرامشگر که موجب ساختن یک زندگی پایدار و بالنده توام با آرامش می شود را به سمع حاضران رساند و ملاکها و معیارهای صحیح انتخاب همسر را برای حضار برشمرد.
لازم به توضیح است نشست فوق از سلسله نشست های آموزشی قوه قضائیه جهت ترغیب و تشویق کارکنان و پرسنل مجرد این نهاد برای ازدواج آگاهانه ؛ پایدار ؛ آسان و بهنگام است که با همکاری موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان و اجرای طرح همسان گزینی برگزار می گردد .