سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
به گزارش روابط عمومی، روز گذشته، دکتر سید مرتضی موسویان؛ مدیر مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر عبدالصمد خرم آبادی؛ معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی و هیئت همراه، به منظور آشنایی با ظرفیت ها و توانایی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تبیان میزبان تاثیرگذاران فضای مجازی کشور

به گزارش روابط عمومی، روز گذشته، دکتر سید مرتضی موسویان؛ مدیر مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر عبدالصمد خرم آبادی؛ معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی و هیئت همراه، به منظور آشنایی با ظرفیت ها و توانایی های موسسه تبیان، ضمن حضور در این موسسه، با مدیران و مسئولین آن دیدار و گفتگو کردند.

هومن بهلولی- روابط عمومی
نشست سه جانبه در خصوص فضای مجازی کشور

در این دیدار که با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا آقامیری؛ مدیرعامل موسسه، مهندس محمدرضا اسماعیلی؛ معاون پارلمانی سازمان تبلیغات اسلامی و عضو هیئت مدیره موسسه تبیان و معاونین و مدیران موسسه تبیان برگزار شد، ابتدا فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در این موسسه در طول سالیان گذشته در سه محور کابر، محتوا و زیرساخت و پروژه هایی همچون همسان گزینی، کنسرسیوم محتوای ملی  و جشنواره پروژه های دانش آموزی به مهمانان ارائه شد.
در ادامه، مدیران موسسه تبیان نیز به تفکیک، توضیحاتی در خصوص محورهای فعالیت های تبیان ارائه کردند.

دکتر موسویان؛ مدیر مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

سپس، دکتر موسویان، با تقدیر از فعالیت های چندین ساله موسسه تبیان، در خصوص ساماندهی مراکز مرتبط با فناوری اطلاعات  و رسانه های دیجیتال در سطح کشور و همچنین ساماندهی خانه های فرهنگ و سعی در یکپارچه سازی فضای مجازی سخن به میان آورد.

در ادامه، مذاکراتی برای همکاری های متقابل در زمینه: طبقه بندی صاحبان محتوای دیجیتال و متصل شدن آنها به کنسرسیوم محتوای ملی، استفاده از ظرفیت های مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، به خصوص خانه های فرهنگ در جهت گسترش طرح ملی همسان گزینی تبیان و همچنین فرهنگ سازی در استفاده از فناوری های نوین در میان کودکان و نوجوانان در قالب جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان و طرح فرهنگ یار رسانه های دیجیتال، انجام شد.

دکتر خرم آبادی؛ مهاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی

دکتر خرم آبادی نیز، ضمن اظهار خرسندی از حضور در این نشست، موسسه تبیان را یکی از درخشان ترین و پشروترین موسسات در زمینه فضای مجازی و فناوری اطلاعات دانست و از فعالیت و سخت کوشی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و موسسه تبیان تقدیر کرد.

وی با اشاره به وجود هجمه فضای مجازی و خطرات بی شمار ناشی از آن که در کمین خانواده ها می باشد، خواستار حضور پررنگ تر و مجدانه متولیان این امر در فضای مجازی کشور شد تا مانع از فتنه های نااهلان و دشمنان در عرصه فضای مجازی شوند.
همچنین در حاشیه این بازدید، دکتر موسویان و دکتر خرم آبادی به رسم یادبود، دست نوشته هایی را تقدیم موسسه تبیان کردند که متن آن به شرح ذیل می باشد:

متن یادبود دکتر موسویان به موسسه تبیان
متن یادبود دکتر خرم آبادی به موسسه تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین