سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
به منظور ارتقای سطح امنیت رمزهای عبور کاربران، رمزهای عبور نامطمئن، غیرفعال شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، این مطلب را مطالعه نمایید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

غیرفعالسازی رمزهای ناایمن کاربران

اطلاعیه مهم مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور آموزش وپرورش

کاربران گرامی
یکی از اصول اولیه حفظ و حراست اطلاعات شخصی در دنیای مجازی، استفاده از رمز عبور مطمئن و غیرقابل پیش‌بینی در فضای اینترنت است. با توجه به اهمیت این موضوع و عدم توجه برخی از کاربران در انتخاب یک رمز عبور مطمئن در سایت، تصمیم گرفته شده تا رمز عبور تمام کاربرانی که رمز عبور آن‌ها غیرمطمئن و ناامن بوده است، غیرفعال شود.


آن‌دسته از کاربران گرامی که رمز عبور ساده و غیرمطمئن داشته‌اند، یعنی رمز عبور آن‌ها صرفاً شامل عدد بوده است و یا از ساده‌ترین رمزها استفاده کرده‌اند و همچنین کاربرانی که شناسه کاربری خود را به عنوان رمز عبور نیز به کار برده‌اند، حذف شده است و این عزیزان می‌بایست در اولین مراجعه مجدد خود به سایت، نسبت به تغییر رمز و انتخاب یک رمز عبور مطمئن، اقدام نمایند.


در صورتی که رمز عبور کاربر تغییر کرده باشد، در اولین ورود به سایت، با پیام هشدار زیر مواجه خواهد شد:

 

در ادامه، کد فعالسازی برای تلفن همراه و یا پست الکترونیک کاربر (که در فرم عضویت سایت ثبت کرده است) ارسال می‌شود:

در مرحله بعدی و پس از درج کد فعالسازی در کادر مربوطه، امکان تغییر رمز عبور جدید برای کاربر فعال می‌شود:


توجه داشته باشید که رمز عبور جدید می‌بایست حداقل 6 و حداکثر 16 کاراکتر باشد، شامل نام کاربری و یا تکرار آن نباشد و همچنین شامل حداقل یک حرف و حداقل یک عدد باشد.


در صورتی که دسترسی به پست الکترونیک و یا شماره تلفن ثبت شده در فرم عضویت (برای دریافت کد فعالسازی) فراهم نباشد و یا قصد تغییر دو گزینه فوق را داشته باشید، می‌بایست درخواست کامل خود را به همراه اطلاعات شخصی ثبت شده در فرم عضویت سایت، در بخش مشاوره - مشکلات ما و شما - عضویت،  ثبت نمایید و یا درخواست خود را به پست الکترونیک بخش عضویت سایت به آدرس ارسال نمایید.


 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین