سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سکوت کردن و خون دل خوردن کار درستی نیست. اگر همسرتان ورشکسته شده است و خانواده تان مدام از شبکه اجتماعی استفاده می کنند و شما را نمی بینند و شما در یک عشق یکطرفه گیر افتاده اید و زندگی تان دارد با کفش بلند راه می رود، ناراحت نباشید و هر چه زودتر مشکلات زن
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نگذارید زندگی ورشکسته شود

سکوت کردن و خون دل خوردن کار درستی نیست. اگر همسرتان ورشکسته شده است و خانواده تان مدام از شبکه اجتماعی استفاده می کنند و شما را نمی بینند و شما در یک عشق یکطرفه گیر افتاده اید و زندگی تان دارد با کفش بلند راه می رود، ناراحت نباشید و هر چه زودتر مشکلات زندگی را حل کنید.

بخش زندگی تبیان
نهم بهمن زندگی

پس لرزه های شبکه های اجتماعی در زندگی
اولین و مهم ترین آسیبی که استفاده مداوم از شبکه های مجازی بر روی زندگی متاهلی می گذارد، این است که باعث ایجاد سردی و فاصله عاطفی بین همسران می شود و همین مساله می تواند مقدمه ای باشد مبنی بر اینکه همسرشان را نبیند.اگر می خواهید از امروز استفاده از این وسیله را در کنار خانواده کنترل کنید بهتر است این مطلب را بخوانید.

چرا خون دل خوردن درست نیست؟
خب شاید با خواندن عنوان مطلب این تصور برایتان پیش آمده که سکوت کردن و خون دل خوردن کار درستی نیست و همزمان به این موضوع هم فکر کنید که درگیر شدن هم به همان اندازه و حتی شاید بیشتر مذموم و ناپسند است.

کوچولویی که تاوان طلاق را پس می دهد
اگر فکر می کنید با طلاق گرفتن و جدا شدن از همسرتان می توانید شرایط بهتری را برای خود فرزندانتان فراهم کنید، در اشتباه هستید. با خواندن این مطلب می توانید نسبت به آسیب های جدایی والدین بر روی فرزندان، آگاهی پیدا کنید.

ورشستگی شوهرتان را در بلندگو  نگویید
بله، همسر شما بیكار شده است یا دچار مشكلات شدید مالی شده، شما دیگر نمی توانید مثل گذشته پول خرج كنید، دیگر از لباس های رنگ و وارنگ و رستوران رفتن و خریدهای اضافی خبری نیست. همه این شرایط نباید باعث شود، فكر كنید كه دنیا به آخر رسیده و دیگر امیدی نیست.در این مطلب راهکارهایی برای کنار آمدن با این وضعیت توصیه کرده ایم، می دانید شما زن روزهای سخت هستید و تکیه گاه شوهرتان.

4قدم تا فراموشی نامزدی شکست خورده
اگرچه که ازدواج با دنیایی از امید و آرزو و شور و اشتیاق اتفاق می افتد اما پیوند دو آدم همیشه سرنوشت خوبی ندارد. گاهی شما در همان دوران نامزدی متوجه می شوید که به درد هم نمی خورید یا انتخاب اشتباهی داشته اید. برای کنار آمدن با دل شکسته تان این مطلب را بخوانید.

5سوال مهم قبل از ازدواج با فرد فرزنددار
شاید شما نخستین بار است که ازدواج می کنید اما طرف مقابلتان قبلا سابقه ازدواج داشته و از ازدواج پیشین خود، فرزندی هم دارد. برای اینکه بدانید در این شرایط باید چه کار کنید،شاید مطالعه مطلب زیر مفید باشد.

دوست داشتن در خیابان یک طرفه
وقتی فردی فارغ از تمایلات، احساسات و عواطف طرف مقابل، خودبه خود نسبت به او احساس علاقه پیدا می كند می گوییم دچار عشق یک طرفه شده. این نوع عشق بیشتر اوقات نوعی عطش عاطفی محسوب می شود. که هیچ ربطی به یک رابطه عاطفی سالم و متعالی ندارد.با مطالعه این مطلب متوجه می شوید عشق در خیابان یکطرفه چه مشکلاتی دارد.

پا و کمرم فدای زیبایی!
خیلی از بانوان بر این عقیده اند که نقطه اوج تیپ بدون نقصشان، کفش های پاشنه بلند است، بانوانی هستند که نه تنها در مهمانی ها و مراسم ها، بلکه در کوچه و خیابان و محل کار و حتی در پارک هم کفش پاشنه بلند می پوشند! اگر می خواهید کفش پاشنه بلند بپوشید این مطلب را بخوانید.

زیبایی را از زمین بگیرید!
در دنیای امروز، استفاده از طلا و نقره و فلزات قیمتی، محبوبیت تاریخی خود را از دست داده اند و سنگ های قیمتی با رنگ های زیبا و مخصوص در بورس علاقه ی خوش سلیقه ها قرار گرفته اند. با خواندن این مطلب سنگ مورد علاقه تان را راحت تر انتخاب کنید.

فراموش کردن باورهای غلط درمورد زیبایی
هر مجله یا کتابی در مورد زیبایی بخوانید شامل اصولی است که توصیه شده از آنها پیروی کنید. اگر به پیشخوان یک فروشگاه بزرگ مراجعه کنید، دلایل فراوانی می شنوید که چرا باید هزینه نسبتا زیادی برای کرم دورچشم با فلان مارک یا کرم ضدچروک با مارکی دیگر بپردازید و سعی دارند متقاعدتان کنند که برای کرمی که ده سال صورت تان را جوان تر می کند، این اصلا هزینه زیادی نیست.اما باورهای غلطی در مورد زیبایی وجود دارد با مطالعه این مطلب می توانید در مورد زیبایی تان آنها را تکرار نکنید.


 

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین