سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در کمال تعجب سالار عقیلی در مصاحبه ای در شبکه ماهواره ای فارسی زبان من وتو شرکت کرد .همین اتفاق سوالاتی درباره ادامه حیات حرفه ای او پیش کشیده.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جنجال سالار عقیلی

در کمال تعجب سالار عقیلی در مصاحبه ای در شبکه ماهواره ای فارسی زبان من وتو شرکت کرد .همین اتفاق سوالاتی درباره ادامه حیات حرفه ای او پیش کشیده.

فراوری: سمیه فروغی ، بخش هنری تبیان
سالار عقیلی

با وقوع این اتفاق، مهم ترین پرسش این است که آیا سالار عقیلی در شرایطی که برخورد با شبکه های ماهواره ای فارسی زبان به اوج رسیده، با عبور از خطوط قرمز، در ایران ممنوع الفعالیت می شود؟ اگر چنین تصمیمی درباره عقیلی اخذ شود، سرنوشت معمای شاه و تیتراژ این سریال چه خواهد شد؟ آیا قسمت های بعدی این سریال پخش نخواهد شد یا به جای موسیقی تیتراژ سکوت برقرار خواهد شد؟
تا کنون سریال معمای شاه به اندازه کافی غرق در حواشی بود که نیازی به یک حاشیه تازه نداشته باشد اما ظاهراً قرار است همه چیز دست به دست هم دهد تا ساخته نه چندان قابل دفاع محمدرضا ورزی نتواند دوام بیاورد و در همین راستا، حاشیه ای تازه گریبان این سریال پرهزینه را گرفته.
سالار عقیلی پیش از برگزاری کنسرت خود در لندن به استودیو من وتو رفت و در برنامه من وتوپلاس گفت و گو کرد؛ اتفاقی بی سابقه و البته غیرمنتظره که انگیزه وقوعش نامشخص است.

  آیا سالار عقیلی در شرایطی که برخورد با شبکه های ماهواره ای فارسی زبان به اوج رسیده، با عبور از خطوط قرمز، در ایران ممنوع الفعالیت می شود؟ اگر چنین تصمیمی درباره عقیلی اخذ شود، سرنوشت معمای شاه و تیتراژ این سریال چه خواهد شد؟ آیا قسمت های بعدی این سریال پخش نخواهد شد یا به جای موسیقی تیتراژ سکوت برقرار خواهد شد؟

عقیلی در این گفت وگو به برنامه کنسرت هایش در شهرهای مختلف انگلیس و همچنین کنسرت های بعدی اش در آمریکا اشاره کرد و از استقبال مردم اشاره کرد. این خواننده همچنین درباره چالش برگزاری کنسرت در خارج از ایران، گفت: در خارج از ایران هزینه برگزاری کنسرت بسیار بالا است. به عنوان نمونه در سالن برج میلاد، پیانویی است که می شود نواخت اما وقتی در اینجا خواستیم پیانو روی سن داشته باشیم، هزار و پانصد دلار هزینه اضافه طلب کردند.
وی در این گفت و گوی دوازده دقیقه ای درباره نخستین اجرای حرفه ای اش در سال 1374 در فرهنگسرای شفق سخن به میان آورد و درباره تلاش َهایش برای برگزاری کنسرت در شهرستان های ایران و گستره فعالیت هایش نکاتی را مطرح کرد و در نهایت نیز این گفت و گو با اشاره مجدد به کنسرت های این خواننده در انگلیس به انتها رسید. در واقع این خواننده موسیقی سنتی ایران عمدتاً از این برنامه به عنوان فرصتی برای تبلیغ کنسرت هایش استفاده کرد.
برخی رسانه ها گزارش داده اند که دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرده است درباره حضور این خواننده موسیقی سنتی ایرانی پس از بازگشت او به ایران، توضیحات لازم ارایه خواهد شد . در واقع مسئولان دفتر موسیقی بنا دارند تا بازگشت عقیلی به ایران و اخذ توضیحات از او، در این باره موضع گیری رسمی نداشته باشد.

تکذیب شایعه مهاجرت

شایعه مهاجرت سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی تکذیب شد.به گزارش ایسنا، باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: یکی از نزدیکان سالار عقیلی درباره گفت وگوی این خواننده سنتی کشورمان با شبکه تلویزیونی «من و تو» توضیحاتی داده است.در پی انتشار شایعه مهاجرت سالار عقیلی و پخش گفت وگوی وی با شبکه ماهواره ای «من و تو»، یکی از نزدیکان ضمن تکذیب این جریان گفت: سالار عقیلی فقط در مورد تور کنسرت های خارجی خود با این شبکه گفت وگو کرده است.وی ادامه داد: جریان مهاجرت به هیچ وجه صحت ندارد.منابع : تابناک / باشگاه خبرنگاران

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین