سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
انسجام شورای عالی جبهه ایستادگی در دفاع از مبانی اصول گرایی با هدف تشکیل مجلسی مقتدر و کارآمد و با احترام به گروه های مورد تایید نظام در حد بسیار مطلوبی است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انسجام جبهه ایستادگی و اصول گرایان

 انسجام شورای عالی جبهه ایستادگی در دفاع از مبانی اصول گرایی با هدف تشکیل مجلسی مقتدر و کارآمد و با احترام به گروه های مورد تایید نظام در حد بسیار مطلوبی است.

بخش سیاست تبیان
بیادی

سخنگوی جبهه ایستادگی از برگزاری همایش استانی جبهه متبوعش با حضور شخصیت های سیاسی و اجتماعی در هفته جاری خبر داد. حسن بیادی سخنگوی جبهه ایستادگی با اشاره به برگزاری جلسه شورای مرکزی جبهه متبوعش، اظهار داشت: جبهه ایستادگی در راستای حفظ اصول گرایی در انطباق سیاسی با اصول گرایان حرکت می کند و تعامل لازم در این مسیر را دارد.
وی خاطرنشان کرد: آقای روح الامینی از نیروهای ارزشی هستند که به عنوان نماینده این جبهه در شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان حضور دارند.
سخنگوی جبهه ایستادگی به سیاست های انتخاباتی این جبهه اشاره کرد و گفت:  انسجام شورای عالی جبهه ایستادگی در دفاع از مبانی اصول گرایی با هدف تشکیل مجلسی مقتدر و کارآمد و با احترام به گروه های مورد تایید نظام در حد بسیار مطلوبی است و انتظار می رود در شرایط فعلی جبهه ایستادگی بتواند به مراتب نقش سازنده و کارآمدی را داشته باشد.
بیادی با اشاره به برنامه های انتخاباتی جبهه ایستادگی افزود: همایش استانی جبهه با حضور شخصیت های سیاسی و اجتماعی در هفته جاری برگزار می شود. شعب استانی جبهه ایستادگی در سراسر کشور فعال بوده و در همایش استانی شرکت خواهند کرد.
وی گفت: جبهه ایستادگی در سراسر کشور از کاندیداهای مورد تایید ائتلاف اصول گرایان حمایت می کند.


منبع : تسنیم

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین