سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
روز گذشته نخستین مسابقه جام چهارجانبه شهدا در ورزشگاه شهر قدس بین پرسپولیس و سایپا برگزار شد که این بازی با پیروزی خفیف سرخپوشان همراه بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پرسپولیس فینالیست شد

روز گذشته نخستین مسابقه جام چهارجانبه شهدا در ورزشگاه شهر قدس بین پرسپولیس و سایپا برگزار شد که این بازی با پیروزی خفیف سرخپوشان همراه بود. در این مسابقه که با حضور 5 هزار هوادار و تحت تاثیر درگذشت غم انگیز همایون بهزادی برگزار می شد، دو تیم با بازوبند مشکی به میدان رفتند. 

بخش ورزشی تبیان
پرسپولیس و سایپا

برانکو که در این مسابقه امید عالیشاه و محمد انصاری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، از این نفرات استفاده کرد: لوبانف، نورمحمدی، بنگر(46- اومانا)، بابک حاتمی، رامین رضاییان، نوراللهی، کامیابی نیا(46- خالقی فر)، مسلمان(75- محمد رحمتی)، فرشاد احمدزاده (87- امیرعباس آئینه چی)، علی علیپور (46- بنگستون) و مهدی طارمی. در آن سوی میدان اما مجید جلالی این نفرات را به بازی گرفت: حامد فلاح زاده، محمد اسماعیل بیگی (62- آندرانیک تیموریان)، روزبه شاه علی دوست، مجید ایوبی، علی زینالی، ابراهیم صادقی(75- مجتبی رمضانی)، غلامرضا رضایی، ابراهیم شکوری (63- مسعود ابراهیم زاده)، حامد شیری، محمد علی نژاد(63- مهدی دغاغله) و سجاد مشکل پور.
در شرایطی که سرخپوشان کار را تهاجمی شروع کرده بودند، علی زینالی با یک پاس قطری دقیق گوشه محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد و با یک ضربه فنی و دیدنی دروازه را باز کرد. در ادامه سرخپوشان به قصد جبران مافات روی دروازه حریف فشار آوردند و ظرف دو دقیقه از شکست، پیروزی ساختند. ابتدا رامین رضاییان در دقیقه 30 از روی یک ضربه کاشته دیدنی گل مساوی را زد و سپس در دقیقه 32 پاس این بازیکن به طارمی روی یک کار تیمی، باعث شد آقای گل لیگ با یک ضربه خشک و زمینی در زاویه موافق گل دوم را به ثمر برساند. برانکو در آغاز نیمه دوم تغییرات زیادی در ترکیبش انجام داد؛
اما باز عنان کار در اختیار سرخپوشان بود. آنها سرانجام در دقیقه 70 به گل سوم رسیدند. طارمی روی ارسال رضاییان توپ را به تیر دروازه زد؛ اما بنگستون در مقابل دروازه توپ برگشتی را به گل سوم تبدیل کرد.  در 20 دقیقه پایانی سایپا سوار بر بازی بود، اما بازیکنان این تیم نهایتا توانستند با ضربه زینالی از درون محوطه جریمه و زاویه نسبتا بسته به گل دوم برسند و با یک گل اختلاف مغلوب پرسپولیس شوند. لوبانف، گلر جدید و ازبکستانی پرسپولیسی ها روی این گل عملکرد خوبی نداشت و هواداران را کمی نگران کرد. به این ترتیب پرسپولیس راهی فینال جام شهدا شد.منبع : ایران

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین