سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
این بازی آموزشی به خوبی به سرعت عمل دانش آموزان مقاطع ابتدایی کمک خواهد نمود. به خصوص سرعت عمل آن ها در زمینه دیداری. همچنین آن ها در این بازی آموزشی می توانند به خوبی با بسیاری از اشکل هندسی در ریاضیات آشنا شوند. ...
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جورچین اشکال

ریاضی

این بازی آموزشی به خوبی به سرعت عمل دانش آموزان مقاطع ابتدایی کمک خواهد نمود. به خصوص سرعت عمل آن ها در زمینه دیداری. همچنین آن ها در این بازی آموزشی می توانند به خوبی با بسیاری از اشکل هندسی در ریاضیات آشنا شوند.

شرح بازی

1- برای شروع بازی ابتدا بر روی گزینه(NIVEL) کلیک کنید. این بخش مربوط به انتخاب تعداد کارت های مربوط به بازی می باشد یعنی با هر بار کلیک می توانید کارت های بیشتر یا کمتری را انتخاب نمایید.

2- در این مرحله بر روی دکمه (JUGAR) کلیک کنید.

3- در این بخش طبق زمان تعیین شده که در دو طرف بازی نمایش داده خواهد شد فرصت دارید خوب به اشکال دقت کنید، توجه داشته باشید هر شکل در کدام کارت قرار گرفته است.

4- همانگونه که مشاهده می کنید در این مرحله اشکال ناپدید شده اند و فقط کارت های خالی قابل مشاهده هستند در واقع شما باید مکان هر دو جفت شکل مشابه را که در مرحله قبل مشاهده نموده ایید روی کارت ها مشخص کنید.

به این صورت که مثلاً اگر می خواهید دو جفت شکل مثلث را روی کارت ها مشخص کنید ابتدا کارتی را که در مرحله قبل در ذهنتان مانده که دارای شکل مثلث بوده است را پیدا و بر روی آن کلیک کنید. سپس فکر کنید و مثلث دوم را از بین کارت های دیگر پیدا کنید.

توجه داشته باشید در این مرحله اگر شکل انتخابی اول شما به عنوان مثال مثلث بوده است و از بین کارت ها برای پیدا کردن شکل مثلث دوم بر روی کارت اشتباهی مثلاً کارتی که شکل دایره دارد کلیک کنید، یک کارت خطا دریافت خواهید نمود، همچنین باید دقت کنید که شما در هر مرحله تنها فرصت سه خطا را خواهید داشت. که در این صورت باید مجدداً بازی را از ابتدا شروع کنید. یعنی دوباره باید بر روی دکمه (JUGAR) کلیک کنید.

جهت دانلود بازی کلیک نمایید.


مرکز یادگیری سایت تبیان - ترجمه و تنظیم: مریم فروزان کیا
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین