تبیان، دستیار زندگی
کاردستی های نیمه آماده مقوایی روش هایی جایگزین برای ساختن و آماده کردن یک کاردستی از ابتدا می باشد. گاهی اوقات حجم های ساده را به راحتی می توان با کمک اطلاعات هندسی رسم کرده، برش زده و آماده کنیم ولی بعضی از این مدل کاردستی ها پیچیدگی های خاص خود را دارند
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : نسرین صادقی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کاردستی های Angry Birds

کاردستی های angry birds نسخه چاپی
کاردستی های نیمه آماده مقوایی روش هایی جایگزین برای ساختن و آماده کردن یک کاردستی از ابتدا می باشد. گاهی اوقات حجم های ساده را به راحتی می توان با کمک اطلاعات هندسی رسم کرده، برش زده و آماده کنیم ولی بعضی از این مدل کاردستی ها پیچیدگی های خاص خود را دارند و شکل هندسی ساده و قابل حدس زدن ندارند. کاردستی های Angry Birds نسخه چاپی را در این پست به شما معرفی می کنیم.
این مطلب یک کاردستی نیمه آماده اما بسیار ساده را به شما معرفی می کند که حتی می توانید خودتان بدون چاپ آن را در منزل آماده نمایید. اما اگر می خواهید شکل واقعی تری داشته باشد می توانید با دریافت فایل قابل چاپ، آن ها را طبق دستورالعمل پس از چاپ گرفتن آماده کنید.

دانلود فایل ضمیمه پی دی اف است که 6 صفحه می باشد

در این کاردستی رنگ و اشکال مختلف به صورت سه بعدی برای کودک آموزش داده می شود. حتی می توانید به عنوان وسیله بازی یا تزیینی برای کودک مورد استفاده قرار گیرد. کودکان دبستانی و پیش دبستانی که مهارت های برش زدن و چسب زدن بهتری دارند می توانند به کمک بزرگ ترها این کاردستی ها را آماده کنند و به این صورت با مفاهیم سه بعدی و حجم آشنا گردند.

تنظیم: نسرین صادقی

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.