تبیان، دستیار زندگی
رسنال قهرمان شد شب گذشته تیم های آرسنال ( قهرمان جام حذفی ) و منچستر یونایتد ( قهرمان لیگ برتر ) در ورزشگاه میلی نیوم شهر كاردیف ولز در چارچوب جام كامیونیتی شیلد به مصاف یكدیگر رفتند كه در پایان شیاطین سرخ موفق شدند عنوان قهر...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

منچستر با شكست آرسنال قهرمان شد

شب گذشته تیم های آرسنال ( قهرمان جام حذفی ) و منچستر یونایتد ( قهرمان لیگ برتر ) در ورزشگاه میلی نیوم شهر كاردیف ولز در چارچوب جام كامیونیتی شیلد به مصاف یكدیگر رفتند كه در پایان شیاطین سرخ موفق شدند عنوان قهرمانی را در ضربات پنالتی به خود اختصاص دهند.

بیش از000 59 تماشاگر مشتاق در دقیقه 15 با گل سیلوستره برتری منچستری ها را نظاره گر شدند ولی تیری هانری 5 دقیقه بعد بازی را برای آرسنالی ها به تساوی كشاند.

اخراج جفرز در دقیقه 74 آرسنال را 10 نفره كرد ولی بازی تا پایان 90 دقیقه با تساوی یك بر یك پیش رفت تا ضربات پنالتی قهرمان را مشخص كند.

در ضربات پنالتی اسكولز ، ریو فردیناند ، سولسكیائر و فورلان بر خلاف نیستل روی 4 پنالتی منچستر را به گل تبدیل كردند ولی برونكورست و روبرت پیرس بر خلاف ادو، ویلتورت و لارن نتوانستند برای آرسنال گلزنی كنند و همین امر برتری 4 بر 3 شیاطین سرخ در ضربات پنالتی را رقم زد تا آنان در غیاب دیوید بكام جام قهرمانی را در دستان خود بگیرند.