سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون حر فه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت که مخالف هرگونه تغییر مدیریتی درسرخابی ها تا پایان فصل است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مخالفت با تغییرمدیریتی در پرسپولیس و استقلال

معاون حر فه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت که مخالف هرگونه تغییر مدیریتی درسرخابی ها تا پایان فصل است.

بخش ورزشی تبیان
 استقلال ، پرسپولیس

به گزارش «ایسنا» نصرالله سجادی که دیروز در برنامه ورزش و مردم حضور داشت در مورد آخرین وضعیت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: « طبق آخرین اعلام این دو باشگاه مجددا زیر نظر وزارت ورزش و جوانان قرار گرفتند. در سال جاری ما تلاش کردیم شرایط این دو تیم نسبت به گذشته متفاوت باشد و در گام اول تلاش کردیم تا حاشیه ها را از این دو تیم جدا کنیم.
 در حال حاضر این دو تیم مشکل مالی چندانی ندارند و امسال بحث های گذشته در مورد این دو تیم وجود نداشته است. درباره تغییرات مدیریتی و فنی نیز شخصا مخالف تغییر در دو باشگاه پر سپولیس واستقلال تا پایان فصل هستم.»
وی درباره مشکلات مالی برخی از فدراسیون ها نیز گفت: «بسیاری از فدراسیون ها بخش عمده ای از اعتبارات خود را دریافت کرده اند و تا پایان سال نیز این اعتبارات 100 درصد اختصاص خواهد یافت. به زودی نیز بخش دیگری از این مطالبات پرداخت خواهد شد. تلاش می کنیم تا مشکلات مالی رفع شود اما فدراسیون ها باید تنها به اعتبارات وزارت ورزش و جوانان اکتفا نکنند.» معاون ورزش حر فه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان همچنین در مورد پاداش مدال آوران المپیک نیز اظها ر کرد: «وزارت ورزش و جوانان تصمیم گرفت که هر چه ز و د تر جوایز المپیک را اعلام کند چون تاخیر دراعلام ممکن بود باعث به وجود آمدن حاشیه شود. تلاش کردیم که پاداش طلا متمایز باشد چون به دست آوردن طلای المپیک سخت و با ارزش است. مدال طلای المپیک 300 سکه طلا خواهد داشت.»
وزیر ورزش و جوانان در اظهار نظری پیش بینی کرده بود کاروان ورزش ایران در المپیک می تواند حدود 6 مدال کسب کند. سجادی درباره پیش بینی وزیر ورزش و جوانان درمورد کسب این تعداد مدال گفت: «به طور متوسط کسب مدال ایران بین 5/ 4 تا 6 مدال بوده است. در المپیک لندن 12 مدال گرفتیم که یک کار استثنایی بود که این افزایش مدال نیز از عملکرد کشتی فرنگی ایران بود. تکرار این نتایج بسیار سخت است. من عدد برای کسب مدال نمی دهم چون باید نسبت به شرایط به عدد رسید. برای بسترسازی در رشته های پر مدال باید تفکرات و بر نامه ریزی ها در سطحی بالاتر از وزارت ورزش و جوانان شکل بگیرد. باید مجلس شورای اسلامی و دولت به این مسائل ورود کنند و در بر نامه ریزی ها مشارکت داشته باشند. باید در این رشته ها به صورت پایه کار کرد و هزینه های زیادی در آن انجام داد تا در بلند مدت به مدال برسیم. هر چند که در این ر قا بت ها دیگران نیز از مدت ها قبل بر نامه ریزی کرده اند و تلاش می کنند. کل بودجه ما برای فدراسیون ها 80 میلیارد تومان است، آیا این بودجه کفاف زیرسازی برای مدال آوری در رشته های پرمدال را می دهد؟»


منبع : ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین