سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
شرایط ثبت نام دانش آموزان ورودی به کلاس اول دبستان اعلام و متولدین دوم مهر ماه ۱۳۸۹ به قبل می توانند به مدارس وارد شوند...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شرایط ثبت نام کلاس اولی ها اعلام شد

شرایط ثبت نام دانش آموزان اول دبستانی در مدارس/ متولدین ۱۳۸۹ به قبل وارد مدرسه می شوند

مرکز یادگیری سایت تبیان
رفع مشکل کند نویسی فرزند دانش آموز شما

شرایط ثبت نام دانش آموزان ورودی به کلاس اول دبستان اعلام و متولدین دوم مهر ماه ۱۳۸۹ به قبل می توانند به مدارس وارد شوند.
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، ثبت نام برای دانش آموزان ورودی به پایه اول دبستان شرایط و مقرراتی دارد که اولیا دانش آموزان پیش از انجام ثبت نام باید به آنها دقت کنند.

متولدین دوم مهر ماه 1389 به قبل می توانند با انجام تمامی مراحل مورد نیاز ثبت نام، وارد مدارس شوند.

ثبت نام قطعی دانش آموزان پایه اول دبستان منوط به دریافت نتیجه سنجش سلامت جسمانی آنها است و تا زمان ارائه نتیجه نهایی ثبت نام قطعی نخواهد شد.

اولیا دانش آموزان در ابتدا با مراجعه به مدرسه مورد نظر برای تحصیل فرزند خود، ثبت نام موقت را انجام داده و از آنجا به پایگاه سنجش سلامت جسمانی معرفی خواهند شد.

با توجه به اینکه پایگاه های سنجش سلامت به سامانه ثبت نام مدارس متصل است، پس از تأیید پرونده سلامتی دانش آموز اطلاعات مربوط به آن در سامانه ثبت می شود . پس از آن ثبت نام قطعی خواهد شد.

تعریف کلاس و کلاس بندی دانش آموزان مطابق شیوه نامه ساماندهی برای مدارس مشخص می شود تا سقف تعداد نفرات در کلاس های درس رعایت شود.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین