سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
وزیر آموزش و پرورش گفت: از مسئولان در قسمت های مختلف کشور درخواست می کنیم تا اقدامات لازم و دیگری را برای پاک سازی هوا انجام دهند و همه اقدامات منحصر به تعطیلی مدارس نشود.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

چند خبر کوتاه داخلی

وزیر آموزش و پرورش گفت: از مسئولان در قسمت های مختلف کشور درخواست می کنیم تا اقدامات لازم و دیگری را برای پاک سازی هوا انجام دهند و همه اقدامات منحصر به تعطیلی مدارس نشود.

نداسادات پاکنهاد - بخش سیاست تبیان
آلودگی هوا

*نوباوه: اگر جای صدا و سیما بودم مصاحبه آقای ظریف با ۹۰ را پخش می کردم، البته نمی دانم آقای ظریف چه ارتباطی با برنامه ۹۰ دارد.

* رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی: ردیف استخدامی ۱۷ هزار و ۷۰۰ نفر در وزارت بهداشت در بودجه سال ۹۵ کشور پیش بینی شده است.

* امیر پوردستان: تانک T-۹۰ روسی به زودی در اختیار نزاجا قرار می گیرد. کارهای مقدماتی خرید این تانک در حال انجام شدن است.

* رزمایش مشترک امداد و نجات دریایی جمهوری اسلامی ایران و کشور عمان در آب های خلیج فارس برگزار شد.

* وزیر بهداشت: نه تنها طرح فروش یکصد هزار خودرو با تسهیلات بانکی، بلکه کل صنعت خودروسازی ایران برخلاف قانون برنامه توسعه پنجم، پیوست سلامت ندارند و ملاحظات سلامت مردم در این طرح ها رعایت نمی شود.

* پیکر دایی علی دایی در مکه شناسایی شد. دایی سرمربی صبای قم که در سفر مکه حضور داشت و در حادثه منا در زمره مفقودین بود در مکه درگذشته و همانجا هم به خاک سپرده شد.

* معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری: در ۱۰ ماه گذشته، ۵۹۶ نفر در سامانه جذب نخبگان مقیم خارج از ایران ثبت نام کرده اند که ۷۶ نفر از آنها بازگشته و در داخل کشور شروع به کار کردند. 25 نفر از این افراد دانش آموخته 10 دانشگاه برتر دنیا هستند.

* شاخص کیفی هوای دیروز تهران 136 و شاخص کیفی 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز هم 143 تعیین شده که در شرایط ناسالم برای گروه های حساس ارزیابی می شود.

قاسمی متخصص قلب و عروق: آلودگی هوا باعث غلیظ شدن خون و نیز افزایش احتمال بروز التهاب می شود. سکته قلبی و کاهش ظرفیت ششی از آثار آلودگی هوا بر سلامت افراد محسوب می شوند

* رئیس مرکز طبی کودکان از افزایش 40 درصدی مراجعه بیماران به اورژانس مرکز طب کودکان بیمارستان امام خمینی (ره) خبر داد.

* وزیر آموزش و پرورش گفت: از مسئولان در قسمت های مختلف کشور درخواست می کنیم تا اقدامات لازم و دیگری را برای پاک سازی هوا انجام دهند و همه اقدامات منحصر به تعطیلی مدارس نشود.

* معاون سازمان حفاظت محیط زیست: اگر سوختی که هم اکنون استفاده می شود مانند سال های پیش با استاندارد یورو ۲ توزیع می شد، مردم آلودگی هوا را از ماه های گذشته تجربه می کردند.

* آصفری نماینده مجلس با بیان اینکه برای حل مشکل آلودگی هوا دیگر امیدی به دولت نداریم، گفت: مردم برای رهایی از آلودگی هوا ختم «امن یجیب» بگیرند.

* معاون اداره حفاظت محیط زیست استان تهران: از بعدازظهر وزش باد خواهیم داشت. کیفیت هوا به واسطه این وزش باد بهتر می شود، اما به این معنا نیست که کیفیت هوای تهران به شرایط سالم می رسد.

* قاسمی متخصص قلب و عروق: آلودگی هوا باعث غلیظ شدن خون و نیز افزایش احتمال بروز التهاب می شود. سکته قلبی و کاهش ظرفیت ششی از آثار آلودگی هوا بر سلامت افراد محسوب می شوند.


تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین