وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بنفش از آن رنگ های خاصی است که در هنگام خرید، با شک و دودلی همراه است و اگر با شخصی که انسان زیاد شاد و سر زنده ای نیست به خرید رفته باشید، مسلم بدانید که رای شما را برای خرید یک لباس بنفش رنگ می زند!
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

لباس بنفش را با چه کفشی ست كنیم؟

بنفش از آن رنگ های خاصی است که در هنگام خرید، با شک و دودلی همراه است و اگر با شخصی که انسان زیاد شاد و سر زنده ای نیست به خرید رفته باشید، مسلم بدانید که رای شما را برای خرید یک لباس بنفش رنگ می زند!

 
فرآوری: عشقی-بخش زیبایی تبیان
ست بنفش

به هر حال انتخاب یک لباس بنفش رنگ جسارت خاصی می خواهد و ست کردن آن هم کار ساده ای نیست، به خصوص برای کفش مناسب همراه با بنفش!
وقتی صاحب یک پیراهن بنفش براق هستید، ممکن است رنگ تند و درخشش زیبای آن شما را از یک نکته خیلی مهم منحرف کند و آن این است که شما به کفشی احتیاج دارید که با این لباس زیبا همخوانی داشته باشد. اما نگران نباشید زیرا رنگ بنفش را می توانیم هم با رنگ های خنثی و هم با برخی رنگ های شاد و تند به راحتی ست کنیم. بنابر این هم خانم هایی که سبک های کلاسیک و رسمی را می پسندند و هم خانم هایی که سبک های شاد و زنده را می پسندند، می توانند کفش مناسب برای این رنگ لباس را به راحتی پیدا کنند.

کفش مشکی

اگر احساس می کنید که پیراهن بنفش براق شما خیلی خیره کننده است و جلب توجه می کند، یک کفش خیلی ظریف لازم دارید و اگر ترجیح می دهید ظاهری کاملا ٝ کلاسیک و رسمی داشته باشید، یک کفش مشکی انتخاب کنید. از آنجایی که شما یک رنگ تند و شاد برای لباستان انتخاب کرده اید، کفش های پاشنه دار مشکی انتخاب بسیار مناسبی برای شما هستند.

کفش بنفش

رنگ نقره ای از آن رنگ هایی است که با لباس بنفش شما جنگ می کند، به خصوص اگر جواهرات و آویزآلات  نقره ای هم داشته باشید، آنوقت است که به همراه یک کیف نقره ای، ستاره مجلس  خواهید بود

اگر از جمله کسانی هستید که اصرار دارید لباستان را با کفش و کیف و جواهرات هم رنگش ست کنید، باید بگویم که کاملا ٝ اشتباه می کنید، زیرا خانم های خوشتیپ و شیک پوش معمولا ٝبا این روش کیف و کفش شان را انتخاب نمی کنند.

البته روش انتخاب کفش برای لباس های روزمره بنفش رنگ، مثل یک گرمکن ورزشی بنفش، یک شلوار جین بنفش، با روش انتخاب کفش برای یک پیراهن رسمی بنفش خیلی متفاوت است. شما فقط در مراسم خاص و جشن ها از پیراهن های رسمی استفاده می کنید، بنابراین می توانید ظاهری خیره کننده تر داشته باشید و لباس هایی بپوشید که بیشتر جلب توجه می کنند. پس می توانید یک پیراهن ساده تا روی زانو و بنفش رنگ را با یک صندل پاشنه بلند بپوشید و جذاب و خیره کننده شوید.

قرمز

در حالی که غریزه تان ممکن است به شما بگوید که بهتر است برای لباس بنفش تان یک کفش سیاه و یا بنفش انتخاب کنید و این دو رنگ تنها انتخاب های مناسب برای این رنگ لباس هستند، اما این درست نیست زیرا ست کردن دو رنگ شاد و زنده کاملا ٝمتفاوت، اغلب منجر به بوجود آمدن یک ترکیب رنگی بسیار زیبا و جذاب می شود. وقتی یک پیراهن بنفش مثلا ٝ یک پیراهن آستین بلند و تونیک مانند می پوشید، می توانید یک کفش قرمز تند و البته تیره انتخاب کنید. اما برای اینکه بیش از حد برق نزنید، می توانید یک کفش مات از جنس جیر انتخاب کنید.

نقره ای

رنگ نقره ای از آن رنگ هایی است که با لباس بنفش شما جنگ می کند، به خصوص اگر جواهرات و آویزآلات نقره ای هم داشته باشید، آنوقت است که به همراه یک کیف نقره ای، ستاره مجلس خواهید بود.

کفش هایی با طرح پوست حیوانات

راحت ترین راه برای جذابتر کردن لباس و ظاهرتان این است که با بافت های پارچه ها و چاپ های روی آنها بازی کنید. از آنجایی که شما یک رنگ چشم نواز و تند انتخاب کرده اید، شاید دلتان بخواهد کفش هایتان علاوه بر اینکه یک رنگ خنثی دارند، جذاب و خیره کننده هم باشند. در این صورت چطور کفشی انتخاب کنیم که هر دو ویژگی را به بهترین شکل ممکن داشته باشد؟ مسلما انتخاب کفش هایی که دارای چاپ های شبیه پوست بدن حیوانات هستند مثل کفش های پلنگی و یا گوره خری، بهترین راه برای رسیدن به این هدف است.


منبع:خانه مد ایران

 

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین