سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مسابقات المپیک 2016 ریودوژانیرو درکشور برزیل در حالی اواسط مرداد ماه سال آینده برگزار خواهد شد که کاروان ورزش ایران در المپیک لندن موفق شد در مجموع با کسب 12 مدال در مکان 17 جهان قرار گیرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

درخواست کمک 100 میلیاردی برای المپیک

مسابقات المپیک 2016 ریودوژانیرو درکشور برزیل در حالی اواسط مرداد ماه سال آینده برگزار خواهد شد که کاروان ورزش ایران در المپیک لندن موفق شد در مجموع با کسب 12 مدال در مکان 17 جهان قرار گیرد.

بخش ورزشی تبیان
المپیک

اما مسوولان ورزش کشورمان امیدوارند در این المپیک کاروان ورزشی کشورمان نتایج بهتری کسب کند. درهمین شرایط وزیر ورزش و جوانان موضوع المپیک را برای دولت با اهمیت دانست و درخواست کرد برای کسب رتبه مناسب تر منابع مالی بیشتری در اختیار ورزش قرار داده شود.
محمود گودرزی توجه به المپیک و پارالمپیک را یک راهبرد مهم برای وزارتخانه دانست و گفت: «برای سال آینده درخصوص المپیک مبلغ 100 میلیارد تومان از دولت درخواست کرد ه ایم. با حمایت های دولت پاداش قهرمانان برای المپیک و پارالمپیک آینده رشد قابل توجهی داشته است و امیدوارم ورزش مثل همیشه موجب شادی مردم شود. ورزش ما در آستانه المپیک نیاز به حمایت ویژه مسوولان دولتی دارد. در ورزش ما این روزها استعدادهای بالقوه ای وجود دارد که با حمایت بیشتر می تواند به استعداد بالفعل تبدیل شود. در حال حاضر هم معتقدم ورزش نیازمند حمایت ویژه ای از سوی مسوولان است تا در المپیک نتیجه بگیرد. حمایتی که اگر عملی شود کاروان ورزش در المپیک ریو حتی توانایی درخشش بیشتری نسبت به المپیک لندن رادارد.»
گودرزی بار دیگر راهبردهای مهم ورزشی وزارتخانه را یادآور شد و گفت: «نگاه مبنایی ما در دولت تدبیر و امید در حوزه ورزش و جوانان، تخصص گرایی در انتخاب مدیران، برجسته شدن موضوع ورزش پاک و معرفتی در کنار توجه به مساله مهم استعدادیابی، توسعه ورزش برای همه، آمایش سرزمینی و بسط و توسعه مناسب و حرفه ای ورزش بانوان و حرکت در پیشبرد برنامه های ورزشی توام با آرامش و دوری از حواشی بوده است.»


منبع: وزارت ورزش و جوانان

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین