سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سریال «حالت خاص» به كارگردانی افشین اربابی از ساعت 22:15 دقیقه امشب (سه شنبه اول دی ماه) روی آنتن شبكه نسیم می رود. «حالت خاص» نخستین سریال شبكه نسیم است كه به جز روزهای پنج شنبه و جمعه پخش می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«حالت خاص» از امشب در نسیم

سریال «حالت خاص» به كارگردانی افشین اربابی از ساعت 22:15 دقیقه امشب (سه شنبه اول دی ماه) روی آنتن شبكه نسیم می رود. «حالت خاص» نخستین سریال شبكه نسیم است كه به جز روزهای پنج شنبه و جمعه پخش می شود.

بخش سینما و تلویزیون تبیان
حالت خاص

داستان این مجموعه موضوعات روز را در بر می گیرد و در اپیزودهای مختلف با مسائل پیرامون شوخی می كند. داستان آن در آسایشگاهی خصوصی و بی رونق می گذرد كه با ورود یك روانپزشك و همكاری سایر كاركنان آن دستخوش تحولاتی مثبت می شود ... . بازیگران «حالت خاص» به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: بیژن بنفشه خواه، یوسف تیموری واقف، پوریا رحیمی سام ، ملیكا شریفی نیا، الیكا عبدالرزاقی، پیمان فاطمی و سید مهرداد ضیایی. با هنرمندی : حسین محب اهری.
رضا شفیعی جم ، نگار عابدی، روشنك عجمیان و علی صادقی هم به عنوان بازیگران مهمان در این مجموعه بازی كرده اند.
بیژن بنفشه خواه نقش دكتر وحید خان زاده را بازی می كند . او مدیر آسایشگاه است كه در زندگی حرفه ای زیاد شكست خورده و حالا برای راه اندازی آسایشگاه انگیزه ای مضاعف دارد. یوسف تیموری واقف در نقش دكتر كیوان رستگار پزشكی خوانده و برای دریافت مدرك تخصصی روان پزشكی در آسایشگاه مشغول به كار بر روی پایان نامه اش است.  پوریا رحیمی سام در نقش تیمور ، فوق دیپلم مكانیك دارد اما سر از شغل سرایداری آسایشگاه در آورده.

داستان «حالت خاص» موضوعات روز را در بر می گیرد و در اپیزودهای مختلف با مسائل پیرامون شوخی می كند. داستان آن در آسایشگاهی خصوصی و بی رونق می گذرد كه با ورود یك روانپزشك و همكاری سایر كاركنان آن دستخوش تحولاتی مثبت می شود ...

 ملیكا شریفی نیا نقش سعیده رشیدی را بازی كرده؛او مسئول پذیرش است ؛ بارها در كنكور شركت كرده اما قبول نشده. الیكا عبدالرزاقی، در نقش لبخند باریك بین، پرستار است و كارش را بادقت و وسواس فراوان انجام می دهد.
 پیمان فاطمی در بوفه آسایشگاه كار می كند. او بشدت عاشق شعر و ادبیات است و هر كس بیتی بخواند تخفیف می گیرد. سید مهرداد ضیایی بازیگر نقش پسر صاحب آسایشگاه است. زیادی باسواد است تا جایی كه این اتفاق روی تعادل روانی اش اثر گذاشته. پدرش آسایشگاه مذكور را به خاطر او راه انداخته و آن را مكانی برای آدم های نیازمند قرار داده. حسین محب اهری صاحب آسایشگاه است. مدام در حال جهانگردی است و از طریق اسكایپ با آدم های آسایشگاه و پسرش ارتباط برقرار می كند.
عوامل «حالت خاص» كه در 30 قسمت 35 دقیقه ای تولید شده است، عبارتند از:  طراح و كارگردان : افشین اربابی  ، نویسنده : امیر رضا طلاچیان ، تهیه كنندگان : ابراهیم بهادری و  منصوره امی ، آهنگساز : امیر توسلی ، طراح گریم: ایمان امیدواری ، طراح لباس ، دستیار كارگردان و برنامه ریز: آلاله هاشمی ، طراح صحنه: محسن نصرالهی ، مدیر تصویربرداری: هادی شلالوند، تدوین: رضا مطهری ، صداگذاری و تركیب صدا: مهدی جمشیدیان و عرفان ابراهیمی، گروه صدا: محمدرضا حسینی ، دستیاران:اسفندیار سلطانزاده و علی میرزاده، مدیر تولید: شاهین اربابی، دكوراتور: محمد قرایلو، اكسسوار: امیر شمس یوسفی ، علی شمس یوسفی، وحید حاج عسگری و حسین حسینی ، دستیار كارگردان: میلاد نعیمی و  سهیل ملك نژاد ، منشی صحنه: فاطمه رزاقی، مشاور پروژه: مسعود جهانشاهی ، مشاور روانشناسی: فریبا مرادی، عكاس: یوسف عبدالرضایی ، روابط عمومی: احمد رنجبر.


منبع: روابط عمومی سریال

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین