سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سرانجام تکلیف آینده پپ گواردیولا و جانشین این سرمربی در بایرن مونیخ به شکل رسمی مشخص گردید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کارلتو روی نیمکت باواریایی ها

سرانجام تکلیف آینده پپ گواردیولا و جانشین این سرمربی در بایرن مونیخ به شکل رسمی مشخص گردید. روز گذشته کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی بایرن مونیخ تایید کرد که پپ گواردیولا در انتهای فصل از بایرن مونیخ جدا و کارلو آنچلوتی، سرمربی سابق تیم های رئال مادرید و چلسی با بایرن مونیخ از ابتدای فصل آینده همکاری خواهد کرد.

بخش ورزشی تبیان
گواردیولا

رومنیگه روز یک شنبه این موضوع را در گفت وگو با بیلد در میان گذاشت: «ما از پپ گواردیولا به خاطر آنچه که تاکنون برای ما انجام داده و چیزهایی که برای باشگاه عرضه کرده سپاسگزاریم. امیدوارم در ادامه فصل بتوانیم با او به موفقیت های بیشتری برسیم. کارلو آنچلوتی سرمربی بسیار موفقی است که در ادامه با او همکاری خواهیم کرد. از کار با این سرمربی بسیار خوشحال هستیم. ما با آنچلوتی بر سر قراردادی 3 ساله به توافق رسیدیم.»
 به این ترتیب کارلتو از ابتدای فصل آینده تا انتهای ماه ژوئن 2019 سرمربی باواریایی ها خواهد بود. این در حالی است که تیم آینده پپ گواردیولا همچنان نامشخص باقی مانده اما گمانه زنی های بسیاری درخصوص انتقالش به من سیتی مطرح شده است.
مانوئل پیگرینی، سرمربی فیروزه ای پوشان هم اعتراف کرد پپ جزو بهترین گزینه های موجود در فوتبال دنیا برای جانشینی او در منچسترسیتی است و دیر یا زود این مربی اسپانیایی کارش را در لیگ برتر انگلیس آغاز می کند: «اطمینان دارم که مربیان مطرح همیشه به مربیگری در لیگ برتر تمایل دارند و کار نکردن در این لیگ غیرممکن است، به خصوص اگر شما تجربه مربیگری در سایر لیگ ها را داشته باشید. بنابراین پپ هم اینجا کار خواهد کرد. نمی دانم که او فصل آینده در من سیتی یا تیم دیگری خواهد بود اما اطمینان دارم که او بالاخره یک روز در لیگ برتر مربیگری می کند و من امیدوارم که آن تیم منچسترسیتی باشد. این را می گویم چون من سیتی را دوست دارم و می دانم که گواردیولا برای من سیتی چه گزینه مهمی است. امیدوارم که او بتواند با من سیتی کار کند و موفق باشد.»
جانشین پپ هم اولین بار بعد از رسمی شدن خبر حضور در بایرن مونیخ، در این باره صحبت کرد. آنچلوتی بعد از انتشار این خبر در توئیترش نوشت: «این که عضوی از این باشگاه بزرگ باشم افتخار بزرگی برای من است. وقتی فهمیدم بایرن به من علاقه مند است دیگر به هیچ پیشنهادی فکر نکردم. صادقانه برای بایرن و دوستم پپ گواردیولا بهترین سال را در فصل جاری آرزو می کنم. کریسمس شاد و آرامی را برای همه هواداران بایرن نیز آرزو دارم.»


منبع : ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین