سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در مرحله نیمه نهایی جام حذفی کشور تیم تراکتورسازی تبریز میزبان تیم استقلال تهران است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دوئل استقلال و تراکتور در جام حذفی

در مرحله نیمه نهایی جام حذفی کشور تیم تراکتورسازی تبریز میزبان تیم استقلال تهران است.

بخش ورزشی تبیان
دوئل استقلال و تراکتور

تراکتورسازی اولین فینالیست جام حذفی کشور است که در سال 1355 به دیدار نهایی این رقابت ها صعود کرده بود، اما در بازی پایانی با نتیجه 4 بر 1 مغلوب ملوان بندرانزلی شده بود.
تراکتورسازی در سال 73 بار دیگر به دیدار پایانی راه یافت، اما در دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 2 بر 1 مغلوب بهمن کرج شد و برای بار دوم از کسب جام قهرمانی بازماند.
تراکتورسازی در سال 92 برای سومین بار فینالیست این رقابت ها شده و در دیدار نهایی با یک گل از سد مس کرمان گذشته و نخستین قهرمانی خود را در جام حذفی جشن گرفت.
تراکتورسازی تبریز در هر سه مرحله ای که در نیمه نهایی جام حذفی حضور داشته برابر حریفان خود به برتری دست یافته و فینالیست شده بود.

استقلال بیشترین قهرمان جام حذفی

تیم استقلال تهران با 6 بار قهرمانی، پرافتخارترین تیم در این رقابت ها به شمار می رود. استقلالی ها در دومین دوره جام حذفی در سال 56 با پیروزی برابر هما به قهرمانی این رقابت ها دست یافت.
آبی پوشان در سال های 74، 78، 80، 86 و 90 با برتری برابر تیم های برق شیراز، بهمن کرج، فجر سپاسی شیراز، پگاه رشت و شاهین بوشهر به برتری رسیده و به جام قهرمانی دست یافته است.
استقلالی ها سه بار نیز در فینال برابر تیم های ملوان انزلی، پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان شکست خورده و از قهرمانی بازمانده بودند.
آبی پوشان پایتخت 6 بار نیز در مرحله نیمه نهایی از این رقابت ها حذف شده اند.
بازی تیم های تراکتورسازی تبریز با استقلال تهران در مرحله نیمه نهایی جام حذفی کشور ساعت 14 و 30 دقیقه سه شنبه اول دی در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز برگزار می شود.
برنده این بازی به فینال جام حذفی راه یافته و باید با ذوب آهن اصفهان برای کسب عنوان قهرمانی این رقابت ها تلاش کند.منبع : فارس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین