وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فروش مجوز طرح ترافیک روزانه فعلا متوقف خواهد شد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

توقف فروش طرح ترافیک روزانه

فروش مجوز طرح ترافیک روزانه فعلا متوقف خواهد شد

بخش اجتماعی تبیان
طرح ترافیک

مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران از تشکیل جلسه کمیته هماهنگی مواقع اضطرارآلودگی هوای تهران خبر داد و گفت: با توجه به تداوم آلودگی هوای استان تهران در هفته جاری، در این جلسه نظرات دستگاه های ذی ربط مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و مصوباتی به تصویب اعضا رسید.

مهدوی شاهرودی در گفت وگو با ایسنا، تاکید کرد: با توجه به تداوم آلودگی در هفته جاری و امکان تخلیه آلاینده ها از شهر تهران به جهت پایداری هوا، مقرر شد مدارس پیش دبستانی و دبستان ها در تهران و ری در روزهای یکشنبه و دوشنبه با تایید وزارت آموزش و پرورش توسط استاندار تهران ابلاغ شود.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد که زنگ ورزش مدارس در تمامی مقاطع در این دو روز تعطیل شود. همچنین انجام ورزش های همگانی در فضاهای سبز و پارک ها فعلا متوقف شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران تاکید کرد: کارخانه های شن و ماسه در این دو روز تعطیل خواهند بود و محدودیت های ترافیکی در سطح شهر تهران اعمال خواهد شد که پلیس راهور این محدودیت ها را به اطلاع شهروندان می رساند.

شاهرودی تاکیدکرد: فروش مجوز طرح ترافیک روزانه فعلا متوقف خواهد شد و به اورژانس و دانشگاه های علوم پزشکی تاکید شده است که آمادگی لازم را برای رسیدگی به امور مربوط به خود داشته باشند. همچنین به مردم توصیه شده است که در این دو روز حداقل عبور و مرور در سطح شهر تهران را داشته باشند و تنها در موارد ضروری در سطح شهر تردد کنند.


منبع: تابناک

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین