وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
منصور پورجیدری ، مدیرفنی باشگاه استقلال و مهمترین مربی تاریخ این تیم که دو قهرمانی آسیا به عنوان کاپیتان و مربی در کارنامه اش دارد ، روز چهارشنبه به دلیل شوک قند در بیمارستان ایران مهر بستری شد. قند منصورخان تا 400 بالا رفته بود و این باعث شد تا از حال بر
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

  خبری تلخ درباره منصور پورحیدری

منصور پورحیدری ، مدیرفنی باشگاه استقلال و مهمترین مربی تاریخ این تیم که دو قهرمانی آسیا به عنوان کاپیتان و مربی در کارنامه اش دارد ، روز چهارشنبه به دلیل شوک قند در بیمارستان ایران مهر بستری شد. قند منصورخان تا 400 بالا رفته بود و این باعث شد تا از حال برود. او هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ایران مهر بستری است و با تزریق انسولین ، پزشکان توانستند شرایط بدنی اش را به حالت پایدار برسانند. منصورخان اگرچه از لوله اکسیژن برای تنفس راحت تر استفاده می کند اما خوشبختانه بهتر شده و پزشکان معالجش می گویند درد دستان و چشمانش طبیعی است و خطری سلامتی اش را تهدید نمی کند.

حسین محمدی- بخش ورزشی تبیان
پورحیدری

پزشکان نمی گویند مشکل چیست!

فریده شجاعی درباره آخرین وضعیت منصور پورحیدری که در بیمارستان ایران مهر تهران بستری شده، گفت: «با این که او را در بیمارستان بستری کرده ایم هنوز جواب درست و حسابی به ما داده نشده که مشکل اصلی منصور چیست یا چه بیماری دارد. فعلا منتظر هستیم تا با آزمایش های تازه ای که از او گرفته شده ببینیم که بالاخره تکلیف چیست.»
همسر منصور پورحیدری اضافه کرد: «دخترم که در آمریکا مشغول تحصیل است به محض اطلاع از این وضعیت تنها راهی تهران شده و امتحاناتش را رها کرده، همه ما تا اندازه ای نگران وضعیت همسرم هستیم تا هرچه زودتر لااقل متوجه شویم که مشکل از کجاست.»
شجاعی در پایان تاکید کرد: «از همه مردم خوب ایران و طرفداران فوتبال تقاضا داریم که برای بهبودی حال منصور دعا کنند و از همه آن هایی که تا این لحظه به ما روحیه دادند و در این وضعیت کنارمان بودند هم تشکر می کنیم.»

 خبری تلخ درباره منصور پورحیدری

منصور پورحیدری، سرپرست استقلال اوضاع و احوال مناسبی ندارد. او در حال حاضر در بیمارستان ایران مهر در شریعتی بستری است و همه اهالی فوتبال نگرانش هستند. پنج شنبه شب، وضعیت پورحیدری وخیم تر از گذشته شد. ظهر چهارشنبه او در پاسخ به خبرنگار ما گفت: «خیلی حالم خراب است و باید به بیمارستان بروم.»
 پس از حضور در بیمارستان، پزشکان وضعیت پورحیدری را وخیم اعلام کردند و پنج شنبه شب هم در حضور اهالی فوتبال، پزشکان اعلام کردند او باید فعلا در بیمارستان بماند. پزشکان حتی از احتمال سرطان ریه منصور پورحیدری خبر دادند که این خبر بسیار بدی برای او و تمام حاضران بود. همسر پورحیدری از شنیدن این خبر شوکه شد. متاسفانه او در حال حاضر به هوش نیست و حتی چهره های فوتبالی که دیروز به عیادتش رفتند، نتوانستند پورحیدری را ببینند.


منبع : تبیان 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین