تبیان، دستیار زندگی
مشاوره سلامتی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مشاوره سلامتی

بخش مشاوره تبیان
مشاوره سلامتی

مشاوره پزشکی سایت تبیان این امكان را فراهم آورده كه بیماران از سراسر دنیا بتوانند بصورت غیر حضوری و با خیال راحت مشكلات خود را مطرح نموده و سپس پزشکان ما به كمك متدهای جدید پزشكی به آنها پاسخگو باشند.
مشاوره پزشکی یکی از پر مخاطب ترین بخش های مشاوره سایت تبیان می باشد که روزانه حدوداٌ 100 سوال از سوی کاربران برای این بخش ارسال می گردد. این بخش راهنمای کاربران در خصوص انواع بیماری ها و داروها، رشد و نمو و طب ورزشی می باشد.
در گروه سلامتی زیر گروه طب سنتی اسلامی نیز وجود دارد که مکمل بخش مشاوره پزشکی می باشد. در این بخش هم متخصصان طب سنتی ایران پاسخگوی سوالات کاربران در زمینه طب سنتی اسلامی می باشند. مسائلی از قبیل مزاج شناسی (سرد مزاجی، گرم مزاجی و ....)
در بخش مشاوره تغذیه نیز مشاوران ما در زمینه های تغذیه در سنین مختلف، تغذیه بیماری های مختلف، تغذیه ورزشکاران، خواص خوراکی ها و مواد غذایی و ... پاسخگوی نیاز کاربران ما هستند.
جهت دریافت سریع انواع رژیم های چاقی و لاغری نیز کاربران می توانند از بخش رژیم آنلاین استفاده نمایند که این امکان را برای عزیزان فراهم نموده تا با ارائه اطلاعات قد ، وزن ، جنس و سن از شاخص توده بدنی(BMI) خود مطلع شوند و رژیم خود را به صورت آنلاین دریافت کنند.