تبیان، دستیار زندگی
خانواده بزرگ شبکه اجتماعی تبیان، به مناسبت تقارن سالروز آغاز امامت منجی عالم بشریت، حضرت صاحب الزمان (عج) و پنجمین شب یلدای شبکه اجتماعی، «جشنواره عکس یلدا» را برگزار می نماید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

« جشنواره عکس یلدا » + منتخبین جشنواره

سلام کاربران گرامی
مراسم شب یلدا، قدمتی چندین هزار ساله دارد و بخشی از فرهنگ کهن ایران زمین به شمار می رود. یلدا، بلندترین شب سال است و ایرانیان نیز قرن هاست که بلندترین شب سال را در کنار عزیزان و خانواده خود، آن هم همراه با توشه های خاص این شب می گذرانند، دیداری خانوادگی را تازه می کنند و تفألی به حافظ می زنند و اینچنین، شبی را همراه با خانواده، خاطره انگیز می کنند.
خانواده بزرگ شبکه اجتماعی تبیان، به مناسبت تقارن سالروز آغاز امامت منجی عالم بشریت، قائم آل محمد (ص)، حضرت صاحب الزمان (عج) و پنجمین شب یلدای شبکه اجتماعی که شادی این ایام را دوچندان کرده است، قصد دارد تا در "جشنواره عکس یلدا" از پنج کاربر شبکه اجتماعی، در قالب یک مسابقه، تشکر و قدرددانی نماید.
موضوع جشنواره عکس یلدا محدود نیست و هر تصویری که به این موضوع مرتبط باشد، می تواند در این جشنواره شرکت کند و نقشی را در جهت معرفی و هر چه باشکوه تر برگزار شدن این جشن ملی داشته باشد.

به دلیل درخواست برخی از کاربران، مهلت ارسال تصاویر جشنواره یلدا تا پایان روز جمعه 4 دی ماه تمدید شد.


** شرایط شرکت در مسابقه:
- شرایطش خیلی خوب است، حتماً مشتری خواهید شد!
- تمام کاربران عضو شبکه اجتماعی می توانند در این مسابقه شرکت کنند. اگر تاکنون عضو شبکه اجتماعی تبیان نبوده اید، از اینجا به جمع کاربران ما بپیوندید. شایان ذکر است شرکت کنندگان مسابقه در صورت برنده شدن، می بایست جهت دریافت جوایز، عضویت اولیه خود را نهایی کنند.

- حتماً از تصاویری که خودتان گرفته اید استفاده کنید. در غیر اینصورت، تصویر شما از مسابقه حذف خواهد شد. قطعاً تصاویری که خود شما می گیرید، برای ما ارزشمندتر است و احتمال برگزیده شدن شما را نیز افزایش می دهد.
- هر کاربر، حداقل 5 عکس مرتبط با مراسم یلدا را در شبکه اجتماعی تبیان ثبت می نماید. طبیعی است که هر چه تصاویرتان بیشتر باشد، شانس برگزیده شدنتان هم بیشتر خواهد بود.

شب یلدا

- توجه داشته باشید که تمام تصاویر ارسالی می بایست مطابق با مفاد مرامنامه کاربری فعالیت در شبکه اجتماعی باشند تا در مسابقه شرکت داده شوند.
- هر کدام از تصاویر را به صورت جداگانه ثبت کنید و از انتشار مجموعه تصاویر به صورت آلبوم خودداری نمایید تا تمام تصاویر ارسالی شما دیده شوند.
- فراموش نکنید که حتماً بر روی تصاویرتان برچسب #یلدا را به همراه برچسب نام کاربری خودتان ثبت کنید. به عنوان مثال: #همیار_تبیان
البته توصیه تکمیلی هم این است که اگر دیدید یکی از دوستان شما و کاربر شبکه اجتماعی تبیان، فراموش کرده است این برچسب را بر روی تصاویر خودش بگذارد، شما این لطف را در حقش به جا آورید. دوستی برای همین مواقع است!

** زمان شرکت در مسابقه:
برای ثبت تصاویر در شبکه اجتماعی، از همین امروز که این اطلاعیه را منتشر کردیم فرصت دارید تا پایان روز جمعه 4 دی ماه؛ اما توصیه میکنیم کار را به دقیقه آخر نسپارید.


** جوایز مسابقه:
همیشه گفته ایم و باز هم تکرار می کنیم که هیچ جایزه ای به اندازه ارزش حضور و فعالیت شما در شبکه اجتماعی، ارزشمند نیست، اما به پاس همراهی و مشارکت شما، به پنج برگزیده این جشنواره، تحفه های زیر را پیشکش خواهیم کرد:

نفر اول

150 هزار تومان

نفر دوم

100 هزار تومان

نفر سوم

50 هزار تومان

نفر چهارم

50 هزار تومان

نفر پنجم

50 هزار تومان


** داوری مسابقه:
از آن جایی که ما اهل شراکتیم، داوری این مسابقه را ما و شما، یعنی مسئولین و کاربران شبکه اجتماعی، طی دو مرحله و همراه با هم انجام خواهیم داد. در مرحله اول و پس از پایان مهلت ارسال تصاویر، برترین آن ها را انتخاب می کنیم و در پیش روی شما و به رأی شما می گذاریم. هر کدام از تصاویر که بیشترین پسند را از سوی کاربران دریافت کنند، ما نیز هدایا را به آن ها تقدیم خواهیم کرد.

***
سفره شب یلدای شبکه اجتماعی تبیان، به وسعت ایران است.
همراه ما باشید.

معرفی منتخبین جشنواره:

با پایان یافتن زمان جشنواره عکس یلدای شبکه اجتماعی و مشخص شدن برندگان با رأی و نظر کاربران شبکه اجتماعی، نام برندگان به شرح زیر اعلام می شوند:

نفر اول

maryam1436

نفر دوم

leila_rosha

نفر سوم

trannom2

نفر چهارم

SAIYNA

نفر پنجم

IYIostafa


شبکه اجتماعی تبیان