تبیان، دستیار زندگی
زندگی در دنیای امروز با مشکلاتی رو به روست که گاهی نمی توان به تنهایی از آن عبور کرد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مشاوره روان شناسی

بخش مشاوره تبیان
مشاوره روان شناسی

زندگی در دنیای امروز با مشکلاتی رو به روست که گاهی نمی توان به تنهایی از آن عبور کرد، مثل وقتی که بخشی از بدن مان زخم می شود و برای بهبود آن به مرکز پزشکی مراجعه می کنیم، گاهی بخشی از روابط  و احساسمان زخم می شود، در بسیاری از مواقع فکر می کنیم که می توانیم به تنهایی  و از راه آزمون و خطا آنرا بر طرف کنیم  که این فکر اشتباه است. در این صورت نیز باید به یک مرکز روان شناسی مراجعه کنیم. جایی که افرادی با تخصص و مهارت لازم به ما کمک کنند تا مشکلمان را برطرف کنیم. بخش مشاوره روان شناسی تبیان با مشاورانی متخصص در خدمت شماست تا به صورت غیر حضوری و اینترنتی پاسخگوی سوالات تان باشد.
از انتخاب همسر و مشاوره ی قبل از ازدواج که موجب می شود جوان ها،  اشتباهات احتمالی والدین خود را تکرار نکنند  و نقاط ضعف و قوت خود و طرف مقابل را بشناسند و با آگاهی انتخاب کنند تا مشاوره های بعد از ازدواج و نحوه ی مدیریت زندگی خانوادگی و همچنین تربیت فرزندان در بخش روان شناسی سایت تبیان قابل پیگیری است.
همچنین  در این بخش در موضوعات اختلالات روان شناختی ، اضطراب و وسواس ، اعتماد به نفس و مهارتهای ارتباطی هم می توانید سوالات تان را مطرح کنید. یک مرکز مشاوره ی کامل در خانه ی شما و کنار شما برای یک زندگی آرام