تبیان، دستیار زندگی
در یکی از پرگل ترین شب های تاریخ لیگ قهرمانان اروپا، منچستریونایتد حذف شد و رئال مادرید به جمع رکوردداران پیوست.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

منچستریونایتد حذف شد

در یکی از پرگل ترین شب های تاریخ لیگ قهرمانان اروپا، منچستریونایتد حذف شد و رئال مادرید به جمع رکوردداران پیوست.

بخش ورزشی تبیان
منچستر

شب اول از هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان با حذف منچستریونایتد و پیروزی پرگل رئال مادرید پایان یافت.
 در گروه اول این مسابقات رئال مادرید با برتری 8 بر صفر خانگی مقابل مالمو با رکورد یک طرفه ترین برتری تاریخ این رقابت ها در مرحله گروهی که در اختیار لیورپول بود، مساوی کرد.
 رونالدو در دقایق 39، 47 و 50و 59 ، بنزما در دقایق 12، 24 و 74 و کواچیچ در دقیقه 70، گل زدند تا رئال 8 بر صفر مالمو را در هم بکوبد و با 16 امتیاز به عنوان تیم اول گروهش صعود کند.
رونالدو با چهار گلی که در این بازی زد، اولین بازیکنی لقب گرفت که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا 11 گل زده است.
 پاری سن ژرمن هم با گل های مورا در دقیقه 75 و زلاتان در دقیقه 86 در خانه ، شاختار را برد و با 13 امتیاز در گروه A مسابقات دوم شد. شاختار سه امتیازی از این گروه به عنوان تیم سوم راهی لیگ اروپا شد.
 در گروه دوم، منچستریونایتد پس از شکست 3 بر 2 مقابل ولفسبورگ حذف شد. نالدو در دقایق 13 و 84 و ویرینیا در دقیقه 29 برای ولفسبورگ و مارسیال در دقیقه 10 و گیلاوگی در دقیقه 82 (گل به خودی) برای منچستریونایتد گل زدند.
 در دیگر بازی گروه B آیندهوون 2 بریک زسکا مسکوی روسیه را شکست داد تا در نهایت ولفسبورگ با 12 و آیندهوون با 10 امتیاز به مرحله بعد صعود کنند و منچستریونایتد راهی لیگ اروپا شود.
بازی های گروه سوم نیز با برتری 2 بر یک اتلتیکو مادرید درخانه بنفیکا و تساوی یک - یک گالاتاسرای و آستانه قزاقستان خاتمه یافت. در جدول گروه C اتلتیکوی 13 و بنفیکای 10 امتیازی اول و دوم شدند و گالاتاسرای به لیگ اروپا تبعید شد.
 براساس این گزارش، در گروه چهارم منچسترسیتی 4 بر 2 از سد مونشن گلادباخ گذشت. استرلینگ در دقایق 80 و 82 ، سیلوا در دقیقه 16 و بونی در دقیقه 85 برای سیتی و کروب در دقیقه 19 و رافائل در دقیقه 42 برای گلادباخ گل زدند.
یوونتوس هم با گل دقیقه 65 یورنته به سویا باخت، اما با 11 امتیاز پشت سر منچسترسیتی 12 امتیازی به دور بعد راه یافت و سویای شش امتیازی به لیگ اروپا رسید.


منبع : تسنیم