تبیان، دستیار زندگی
خانم ها و آقایانی که لهجه شهر های مختلف ایران را دارند، جهت انجام پروژه نرم افزاری دعوت به همکاری شده اند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

لهجه دارید استخدام میشوید!

خانم ها و آقایانی که لهجه شهر های مختلف ایران را دارند، جهت انجام پروژه نرم افزاری دعوت به همکاری شده اند.

بخش اجتماعی تبیان
لهجه

در بین انبوهی از آگهی های استخدام منتشر شده امروز، برخی از آگهی ها جلب توجه بیشتری می کنند و متفاوت از سایر آگهی های دیگر به نظر می رسند.

در یکی از این آگهی ها، از خانم ها و آقایانی که لهجه شهر های مختلف ایران را دارند، جهت انجام پروژه نرم افزاری دعوت به همکاری شده است. آنچه این آگهی استخدام را از سایر آگهی ها متمایز می کند استخدام به مدت سه ساعت در این شرکت است. متقاضیانی که به این شرکت مراجعه می کنند پس از ضبط صدای آنها کارت هدیه ای به مبلغ 50 هزار تومان به آنها داده می شود و امکان همکاری با این شرکت را به صورت مداوم ندارند و فقط مختص به انجام همین پروژه است.

در آگهی دیگری از خانمی با پنج سال سابقه کار در جهت دیزاین سفره عقد در تالار پذیرایی دعوت به همکاری شده است. داشتن مدرک تحصیلی دیپلم از شرایط استخدام این آگهی است.

شرکت دیگری جهت استخدام طنز نویس تئاتر، ترانه سرا، تصنیف سرا، فیلمبردار و ادیتور دعوت به همکاری شده است. پس از تماس با این آگهی صدای ضبط شده مرد میانسالی به گوش می رسد که ضمن معرفی شرکت، می گوید: شماره تماس و سابقه کاری خود را بگویید تا در صورت پذیرش با شما تماس گرفته شود.

در یکی دیگر از آگهی ها از خانم میانسال و با تجربه ای برای همدم بودن با خانمی در روزهای زوج با حقوق بالا دعوت به همکاری شده است.منبع : اقتصاد نیوز