تبیان، دستیار زندگی
آنچه سرمربی پرسپولیس از آن هراس داشت حالا به سرش می آید؛ گمانه زنی های رسانه ای و روحیه خراب کن در مورد لیست خرید نیم فصل.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ضربه رسانه ها به پرسپولیس و برانکو

آنچه سرمربی پرسپولیس از آن هراس داشت حالا به سرش می آید؛ گمانه زنی های رسانه ای و روحیه خراب کن در مورد لیست خرید نیم فصل.برانکو که می داند ابزار روحی و روانی تا چه حد در موفقیت فوتبالیست های ایرانی مهم است، به خبرنگاران اعلام کرده فعلا هیچ لیستی برای نیم فصل ندارد. اما واقعیت قطعا این نیست.

مهدی طاهرخانی -بخش ورزشی تبیان
پرسپولیس برانکو

هنوز به نیم فصل لیگ پانزدهم نرسیدیم اما روزی نیست که در مورد لیست ورود و خروج پرسپولیس و سایر تیم های سرشناس، مطالبی در رسانه ها منتشر نشود. به تازگی یک جریان رسانه ای "خاص" تلاش دارد تا به گونه ای گلر مغضوب نفت تهران را به باشگاه پرسپولیس نزدیک کند. علیرضا بیرانوند که چند ماهی می شود بخاطر درگیری با منصوریان، جایگاه ثابتش در نفت را از دست داده، همه تلاشش را می کند تا نیم فصل از این تیم جدا شود. اما فرق او با سایر بازیکنان این است که همواره آبی بودنش را عنوان کرده و هنوز هم می گوید یک استقلالی دو آتشه است. اما با حضور مهدی رحمتی، بعید است حالا حالا ها هیچ گلری سمت استقلال برود. از این رو می ماند پرسپولیس که از قضا سوشا مکانی پر حاشیه را در اختیار دارد. برانکو در چند مقطع با ابراز دلخوری از عملکرد سوشا اعلام کرده که او نیمی از بازی های فصل را بخاطر محرومیت بی مورد از دست داده و اگر در جام حذفی آنگونه دستش را در پوست گردو نمی گذاشت چه بسا آنها آنگونه برابر ذوب آهن حذف نمی شدند.
همین اظهارنظرهای پراکنده باعث شده تا عنوان شود برای نیم فصل، برانکو قصد دارد با جذب بیرانوند ،قید سوشا را بزند. اما نزدیکان باشگاه پرسپولیس، یکی از اعضای هیات مدیره که اجازه دیدن لیست بازیکنان مورد علاقه برانکو را داشته صریحا به خبرنگار بولتن نیوز عنوان می کند «اصلا در لیست برانکو دروازه بانی وجود ندارد.»

یک جریان رسانه ای خاص تلاش دارد تا با پیش کشیدن نام بیرانوند و پرسپولیس با یک تیر دو هدف را بزند.نخست مطرح کردن نام این گلر برای جدایی از نفت و زیر فشا رقرار دادن منصوریان و باشگاه و سپس متلاطم کردن اوضاع روانی پرسپولیس.

اما یک جریان رسانه ای خاص تلاش دارد تا با پیش کشیدن نام بیرانوند و پرسپولیس با یک تیر دو هدف را بزند.نخست مطرح کردن نام این گلر برای جدایی از نفت و زیر فشا رقرار دادن منصوریان و باشگاه و سپس متلاطم کردن اوضاع روانی پرسپولیس. اما علیرضا منصوریان قبل از بازی با استقلال در جام حذفی آب پاکی را روی دست همه ریخت.آنجایی که صریحا گفت به هیچ عنوان قصد فروش بیرانوند را ندارد و از سوی دیگر نمی خواهد با اهدای این بازیکن، رقبایش را قوی تر کند.

این اظهار نظر را به لیست برانکو اضافه کنید تا خیال تان جمع شود، قرار نیست در نیم فصل، جا به جایی بین سوشا و بیرانوند صورت بپذیرد.
اما دوستان این گلر سفت و سخت در تلاش هستند تا وضعیت او در باشگاه نفت را مشخص کنند. یا باید منصوریان او را به ترکیب اصلی بازگرداند یا اجازه فروشش را صادر کند. از آنجایی که نفت به صورت جدی به مشکل مالی برخورده و بیرانوند هم تا پایان لیگ جاری با این تیم قرارداد ندارد، شاید مدیران نفت نفعش شان را در فروش این گلر بدانند اما مسئله اصلی این است که منصوریان عقیده دیگری دارد. اینک باید دید چه تصمیمی در این مورد اتخاذ می شود.