تبیان، دستیار زندگی
موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان با ایجاد یک ربات تلگرامی، امکان ارتباط با کاربران از طریق این شبکه پیام رسان را ایجاد کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تلگرام به شبکه اجتماعی تبیان پیوست!

ربات تلگرامی شبکه اجتماعی تبیان

موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان با ایجاد یک ربات تلگرامی، امکان ارتباط با کاربران از طریق این شبکه پیام رسان را ایجاد کرد.

به گزارش روابط عمومی، پس از اتصال شبکه اجتماعی موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان به شبکه پیام رسان تلگرام، ربات این موسسه نیز رونمایی شد.

هم اکنون نرم افزار پیام رسان تلگرام، از طریق یک ربات هوشمند، به شبکه اجتماعی تبیان متصل شده است و کاربران شبکه اجتماعی با استفاده از این ربات می توانند مطالب خود را به سهولت در شبکه اجتماعی تبیان منتشر کنند.

در نرم افزار تلگرام (نسخه موبایل و یا نسخه ویندوز) بر روی آدرس: https://telegram.me/tebyansocialnetwork_botکلیک و گزینه start را انتخاب نمایید. - پس از دریافت پیام "نام کاربری خود را وارد نمایید"، شناسه کاربری (username) مورد نظر در سایت تبیان را برای ربات شبکه اجتماعی ارسال نمایید. پس از چند لحظه، برای شماره تلفن ثبت شده در فرم عضویت کاربر، یک پیامک حاوی کد فعال سازی ارسال می شود. (بخشی از شماره تلفن درج شده در فرم عضویت نیز به کاربر نمایش داده می شود) در صورتی که پیامک فعال سازی را دریافت نکردید، بر روی گزینه "ارسال مجدد کد" کلیک کنید تا مجددا پیامک برای شما ارسال شود. پس از ارسال کد فعال سازی برای ربات شبکه اجتماعی، پیامی مبنی بر تایید موفقیت آمیز عضویت دربافت خواهید کرد و از این پس، هر مطلبی را که برای این ربات در تلگرام ارسال نمایید، در صفحه شما در شبکه اجتماعی تبیان منتشر خواهد شد. برای "تغییر صفحه" و یا "تغییر نام کاربری" نیز از منوی مربوطه در ربات تلگرام استفاده نمایید.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در شبکه اجتماعی تبیان به نشانی http://tebyan.net/ مراجعه کنند.

تنظیم: هومن بهلولی