تبیان، دستیار زندگی
امام جمعه موقت اهواز گفت: در روابط عمومی یک ارتباط دو سویه وجود دارد و یکی از مهم ترین وظایف روابط عمومی اطلاع رسانی مناسب بین مدیران و مردم است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اطلاع رسانی مناسب از مهم ترین وظایف روابط عمومی هااست

روابط عمومی

امام جمعه موقت اهواز گفت: در روابط عمومی یک ارتباط دو سویه وجود دارد و یکی از مهم ترین وظایف روابط عمومی اطلاع رسانی مناسب بین مدیران و مردم است.

به گزارش  روابط عمومی، حجت الاسلام ابوالحسن حسن زاده سه شنبه در چهارمین همایش روابط عمومی های خوزستان با موضوع تاثیرتکنولوژی های نوین ارتباطی در روابط عمومی در محل تالار امام رضا (ع) شهرک نفت اهواز بیان کرد: مسئله ارتباط حکومت با مردم ، چه در جامعه ابتدایی و چه در جوامع پیچیده امروز، از دیرباز مسئله اساسی در مدیریت جامعه بوده است.
وی افزود: روابط عمومی ها پل ارتباطی بین مسئولان و مردم هستند و باید در انجام این وظیفه صادق باشند.
امام جمعه موقت اهواز اظهار کرد: نقش روابط عمومی ها امروز بسیار اهمیت دارد؛ تنها تقویت یک مدیر مهم نیست باید با عملکرد مناسب یک سازمان تقویت شود.
یک استاد دانشگاه از تهران نیز بیان کرد: ضریب نفوذ اینترنت در کشور 53 درصد است و بیشترین نفوذ اینترنت در استان های تهران، مازندران، قم، خوزستان و خراسان شمالی است.
محمد سلطانی فر گفت: 12 درصد پهنای باند اینترنت کشور در اختیار شبکه اجتماعی تلگرام است؛ خبرگزاری ها و سایت های خبری بیشترین بازدید را در بین ایرانیان دارند.
وی افزود: تکنولوژی، دائم در حال رشد است و سرعت رشد آن چنان بالا است که امکان همراه شدن با این سرعت رشد نیست.
وی گفت: بسیاری از روابط عمومی ها فکر می کنند هر پیامی را می توانند به مخاطبان خود ابلاغ کنند اما این تفکر غلط است چرا که امروزه با وجود تکنولوژی پیشرفته دیگر مخاطبی باقی نماند، امروزه تولید پیام بر عهده مخاطب است.
مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان افزود: ابزار و تکنولوژی یکی از اهرم هایی است که ارتباط را ساده می کند و هم اکنون بیشتر از هر زمان دیگری ابزارهای مختلف تکنولوژی برای داشتن ارتباط بیشتر در دست است.
جمال درویش بیان کرد: ایجاد تفاهم بین محیط بیرون و درون سازمان یکی از وظایف روابط عمومی ها است.
وی اضافه کرد: اگر جامعه با کمک روابط عمومی ها سازمان را درک کند در شرایط سخت و بحرانی قضاوت مردم از سازمان آسان تر می شود.
چهارمین همایش روابط عمومی های استان خوزستان به مدت سه روز با میزبانی روابط عمومی های سازمان های سراسر خوزستان و تعدادی از اساتید دانشگاه تا روز پنج آذر ماه ادامه دارد .

ایرنا

تنظیم: هومن بهلولی