تبیان، دستیار زندگی
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس پیش و پس از بازی با استقلال اهواز از حضور تیمش در بین مدعیان قهرمانی خبر داد و مدعی شد پرسپولیس برای قهرمانی می جنگد!
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پرسپولیس با قرعه عالی مدعی می شود!

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس پیش و پس از بازی با استقلال اهواز از حضور تیمش در بین مدعیان قهرمانی خبر داد و مدعی شد پرسپولیس برای قهرمانی می جنگد!

بخش ورزشی تبیان
 پرسپولیس

این ادعا از سرمربی تیمی که با 18 امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفته و 6 تیم بالاسرش رقابت نزدیک و فشرده ای با هم دارند و فاصله امتیازی سرخ پوشان با صدرنشین جدول 7 امتیاز است شاید کمی غیرمنطقی باشد و اظهاراتش تبلیغی جلوه کند اما با نگاهی به قرعه پرسپولیس تا پایان نیم فصل نخست لیگ دلگرمی بزرگی برای کادر فنی و هواداران این تیم است. پرسپولیس از هفته دهم تا هفته پانزدهم لیگ برتر با قرعه ای مواجه شده که از تهران خارج نمی شود هرچند در همه این 6 بازی میزبان نیست. سرخ پوشان البته 3 بازی از این 6 بازی را انجام داده و آمار خوبی هم در کسب امتیاز داشته اند، کسب 7 امتیاز از 9 امتیاز ممکن از هفته دهم تا دوازدهم!
 سرخ پوشان هفته دهم در ورزشگاه آزادی میزبان ملوان انزلی بودند و با 2 گل شاگردان حمید استیلی را شکست دادند. داربی هشتادویکم پایتخت دیگر بازی متوالی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بود که در این بازی سرخ پوشان با تساوی ثانیه های پایانی از شکست گریختند و یک امتیاز با ارزش گرفتند. در ادامه شاگردان برانکو در هفته دوازدهم میزبان استقلال اهواز بودند و در حالی که می توانستند جشنواره گل راه بیندازند با تک گل مهدی طارمی، مهاجم ملی پوششان تیم قعرنشین اهوازی را شکست دادند و به رده هفتم صعود کردند تا 7 امتیاز از 9 امتیاز ممکن در 3 دیداری که در تهران برگزار شد را بگیرند. در ادامه این قرعه خوب، پرسپولیس از هفته سیزدهم تا پانزدهم در تهران به میدان خواهد رفت و به ترتیب میهمان نفت تهران، میزبان گسترش فولاد و در هفته پایانی نیم فصل میهمان راه آهن است. اگر برانکو و تیمش بتوانند حداکثر امتیاز این 3 بازی را هم کسب کنند می توانند پیش از پایان نیم فصل به جمع مدعیان اضافه شوند.


منبع : اسپرت