تبیان، دستیار زندگی
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته با موافقت شفاهی و ضمنی رییس فدراسیون فوتبال تهران را ترک کرده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مرخصی 50 روزه کی روش

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته با موافقت شفاهی و ضمنی رییس فدراسیون فوتبال تهران را ترک کرده است.

بخش ورزشی تبیان
کی روش

پس از جلسه 7 ساعته برگزار شده میان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با ریاست فدراسیون فوتبال و اسلامیان نایب رییس اول فدراسیون و افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم ملی، موافقت ضمنی و شفاهی کفاشیان با مرخصی کارلوس کی روش اعلام شد تا این مرد پرتغالی در نخستین فرصت و پس از انجام کارهای نهایی اش ایران را ترک کند.
به همین منظور بر اساس اخبار دریافتی، کی روش نیازمند مجوز کتبی کفاشیان برای رفتن به مرخصی نبود و سرمربی تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته تهران را ترک کرد تا به مرخصی برود.
زمان بازگشت کی روش به ایران به صورت قطعی مشخص نیست. البته کفاشیان عنوان کرده است احتمال این مرخصی 50 روزه است . تیم ملی در فروردین ماه سال 95 مقابل تیم های هند و عمان در ورزشگاه آزادی به میدان خواهد رفت. اگر اردوی مد نظر کی روش در ابوظبی برپا نشود، به احتمال فراوان این سرمربی پرتغالی تا اردوی قبل از دو دیدار تیم ملی فوتبال ایران در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به ایران بازنخواهد گشت اما در صورت برپایی اردوی ابوظبی یا اردوی جایگزین، کی روش به ایران برمی گردد تا اردوی تیم ملی برپا شود.
اردوی تیم ملی به دلیل مشکلات مالی لغو شده است. مشکلاتی که دامنه آن به مسئله لباس های بازیکنان تیم ملی نیز بسط پیدا کرده است. فدراسیون که عنوان می کند با مشکل مالی مواجه است منابع لازم برای برپایی اردوی تیم ملی را در اختیار ندارد. این در حالی است که تیم ملی از تاریخ 12 مرداد نیز اسپانسر لباس ندارد و می تواند هر برندی را بر تن کند.
بنابراین با توجه به اینکه برگزاری اردوی ناقص در شأن تیم ملی نیست، مسئولان تیم ملی فوتبال از شرایط پیش آمده رضایت چندانی ندارند و به دنبال آن هستند که بتوانند شرایط را به منظور برپایی اردوی مد نظر کی روش فراهم کنند.


منبع : ایسنا