وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
با حکم حجت الاسلام آقامیری؛ مدیرعامل موسسه تبیان، معاونت محتوایی این موسسه به دکتر حسین خسروی واگذار شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معاونت محتوایی تبیان تغییر کرد

معارفه معاونت محتوایی موسسه تبیان

با حکم حجت الاسلام آقامیری؛ مدیرعامل موسسه تبیان، معاونت محتوایی این موسسه به دکتر حسین خسروی واگذار شد.

به گزارش روابط عمومی، مراسم معارفه دکتر خسروی، ظهر امروز در محل سالن کنفرانس موسسه، با حضور حجت الاسلام و المسلمین آقامیری؛ مدیرعامل، مهندس مرتضوی؛ معاونت فنی و زیرساخت، مهندس شهرابی؛ معاونت اداری و مالی و دبیران و پرسنل معاونت محتوای موسسه تبیان، انجام شد.

در این مراسم حجت الاسلام آقامیری ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر خسروی در سمت معاونت محتوا، خواستار رشد و شکوفایی هرچه بیشتر محتوایی سایت تبیان شد.

مدیرعامل موسسه تبیان افزود:  هدف تبیان در سال جدید، تولید و ارائه محتوای غنی فرهنگی و مفید جهت استفاده کاربران می باشد که تحقق این امر نیازمند تلاش بیشتر و مستمر تمامی همکاران خصوصاً  بخش محتوایی است.

سپس، دکتر حسین خسروی، با تقدیر از زحمات مدیران گذشته، گفت: تحقق اهداف موسسه نیازمند همفکری و تلاش تک تک اعضای آن می باشد.

گفتنی است، در حکم معاونت محتوایی دکتر خسروی، مورادی همچون: گسترش دایره مخاطبین و افزایش اثر گذاری و جریان سازی فرهنگی از طریق پایگاه اینترنتی تبیان، افزایش تعاملات بین سازمانی در حوزه محتوا و بهره برداری از ظرفیت های محتوایی در گستره ملی، شناسایی و بهره برداری از ظرفیت های استانی در زمینه تامین محتوای مورد نیاز تبیان و همچنین اقدام موثر در جهت استاندارد سازی محتوا، جهت تحقق شبکه ملی اطلاعات و ... به چشم می خورد.

 

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین