تبیان، دستیار زندگی
در این مطلب نحوه شرکت یازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیین می گردد...
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

چگونه در یازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان شرکت کنیم؟

طرح پروژه های دانش آموزی با هدایت و مشاوره اینترنتی

طرح پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، بر اساس "استاندارد یادگیری بر مبنای جستجوگری" در بین معلمان و دانش آموزان ایرانی طراحی شده است و می خواهد با استفاده از تکنولوژی های جدید شیوه آموزش و لذت بردن از علوم را بهبود بخشد.

پروژه های ارایه شده در سایت برای گسترش فرهنگ پژوهش، لذت بردن ازدانستن و عمیق کردن فهم دانش آموزان توسط اساتید و با تایید کارشناسان سازمان استعدادهای درخشان طراحی شده اند.

ثبت نام دوره یازدهم پروژه های دانش آموزی

ثبت نام از 13 آبان ماه 1394همزمان با روز دانش آموز آغاز خواهد شد و تا پایان بهمن ماه ادامه خواهد داشت. انشاءالله جشنواره پایانی دوره یازدهم در دو بخش پروژه های تبیان و دستاوردهای نو برگزار خواهد شد.

برای شرکت در بخش پروژه های تبیان شما عزیزان می توانید از میان پروژه های پیشنهادی ارایه شده در بخش پروژه های دانش آموزی که در شاخه های مختلف فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم زیستی و پزشکی، نانو، هنر و معماری، علوم انسانی و اسلامی  به صورت طرح درس های کامل ارایه شده است و یا بخش کاردستی علمی ارایه شده در سایت تبیان با توجه به استعداد، سن و علاقه، موضوع مورد نظر را انتخاب کنید و یا از بانک ایده های پروژه های سال های گذشته و فعالیت های دانش آموزان بهره ببرید و سپس از طریق سامانه ثبت نام الکترونیکی از طریق آدرس زیر ثبت نام کنید.

در حین انجام مراحل ثبت نام، توسط سیستم کد ثبت پروژه حضورتان ارایه می گردد.

لطفا در حفظ آن کوشا باشید.

چنانچه بخواهید در اطلاعات ارایه شده خود تغییری ایجاد کنید،(فقط تا پایان بهمن) می توانید از درگاه تبیان من بخش پروژه های دانش آموزی من آن را مشاهده و ویرایش و در صورت لزوم مبلغ ثبت نام را پرداخت فرمایید.

هم چنین از طرف دبیرخانه ی جشنواره، ایمیل کد پروژه برای شما ارسال خواهد شد. لذا در صورت عدم دریافت هر یک از آن ها، حتما با دبیرخانه، تماس حاصل فرمایید.

هر دانش آموز می تواند تنها در یک مقطع/ گرایش از جشنواره حضور یابد.

سامانه ثبت نام الکترونیکی یازدهمین جشنواره پروژ ه های دانش آموزی

لازم به ذکر است کامل نمودن تمام قسمت های فرم ثبت نام ضروری است و هر موضوع پروژه باید در یک فرم ثبت شود. بنابر این مدارسی که بیش از یک موضوع پروژه انتخاب کرده اند به تعداد موضوعاتشان فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.

پس از انجام مراحل ثبت نام، توسط سیستم، برای هر پروژه، کد منحصر به فردی اعلام می شود.   

دقت فرمایید گروه های ثبت نامی در جشنواره، بر اساس موضوع در بخش های غرفه های نمایشگاهی، سمینارها و مسابقات دسته بندی خواهند شد و بر اساس ظرفیت هر بخش تعداد آن ها مشخص می گردد و پس از داوری و بررسی گزارش ها و تکالیف ( که به منزله روند اجرای پروژه می باشد)  (که مدت ارسال آن نهایتا تا نیمه اسفند ماه می باشد)، گروه های برتر برای شرکت در جشنواره پایانی دعوت می شوند.

چنانچه تکالیف و گزارشات ارسال شده تا نیمه اسفند، مورد تایید کارشناسان داوری نباشد، تا تاریخ 20 فروردین 1395 جهت تکمیل آن ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد و نهایتا تا 25 فروردین 1395 فرصت دارید نسبت به تکمیل آن اقدام نمایید.

بنابراین ثبت نام و پرداخت هزینه، به تنهایی ملاک حضور در جشنواره پایانی نمی باشد.

پژوهشگرانی که در پروژه ای غیر از موضوعات تبیان در جشنواره ثبت نام می کنند، جزء بخش دستاوردهای نو محسوب می شوند و می بایست ابتدا پروژه ی خود را در بخش پیشنهاد موضوع ثبت نمایند تا ایده ی پروژه آن ها پس از تایید داوران در بخش بانک ایده به نام دبیر راهنما و خود پژوهشگران ثبت شود.

چنان چه موضوع پروژه پیشنهادی شما توسط کارشناسان محتوایی تبیان مورد تایید قرار گرفت، برای شما ایمیلی جهت تایید و دعوت برای حضور در جشنواره دوره یازدهم و همچنین صدور و پرینت کارت سینه ارسال خواهد شد.

بنابراین امکان راهیابی پروژه های جدید (غیر تبیانی) به جشنواره، تنها در صورت دریافت ایمیل تأیید، خواهد بود.

در ادامه شما می توانید با استفاده از طرح درس ها و مقالات مرتبط ارایه شده در بخش پژوهش سایت تبیان و هدایت مشاوران پروژه خود را انجام  دهید، با توجه به این که بخشی از نمره هر پروژه به گزارش پیشرفت آن پروژه (تکلیف) اختصاص دارد، دانش پژوهان می بایست گزارش پروژه خود را در چند مرحله زمانی از طریف تبیان من /پروژه های پیشنهادی من برای مطالعه برنامه یازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی اینجا کلیک کنید.

دبیرخانه جشنواره

آدرس دبیرخانه: تهران، بلوار کشاورز، خیابان نادری، نبش حجت دوست، شماره 12، طبقه اول،  مرکز یادگیری موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

تلفن: 81202311، 81202167   
نمابر: 81202428

پست الکترونیکی: project@tebyan.com

بخش پژوهش های دانش آموزی سایت تبیان

تنظیم: یگانه داودی

مطالب مرتبط:

طرح پروژه های دانش آموزی تبیان

برنامه یازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

قوانین سمینار های علمی

قوانین غرفه های نمایشگاهی

قوانین عمومی بخش مسابقات