سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تانیاهو این بار در سخنرانی خود بجای نقاشی کشیدن یک کتاب را معرفی کرد تا بتواند مردم جهان را با نگاه ایران به اسرائیل آشنا کند. اما نتانیاهو کدام کتاب را پیشنهاد داده است؟
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دانلود کتابی که نتانیاهو پیشنهاد داده است!

تانیاهو این بار در سخنرانی خود بجای نقاشی کشیدن یک کتاب را معرفی کرد تا بتواند مردم جهان را با نگاه ایران به اسرائیل آشنا کند. اما نتانیاهو کدام کتاب را پیشنهاد داده است؟ 

 نخست وزیر رژیم غاصب اسراییل، بنیاین نتانیاهو امشب و در سخنرانی که در صحن سازمان ملل به جای نقاشی هایی که سال های قبل همراه خودش می آورد؛ این بار با یک کتاب حاضر شد تا به وسیله آن ثابت کند ایران درصدد نابودی اسراییل است!

نتانیاهو کدام کتاب را پیشنهاد داد؟
کتاب پیشنهادی نتانیاهو «فلسطین از منظر آیت الله  العظمی سیّدعلی خامنه ای مدّظلّه العالی» نام دارد این کتاب شامل مرور بیانات مقام معظّم رهبری در هشت بخش کلیّات، شکست ها و پیروزی ها، مسؤولیّت ها، جنایات، راه حل ها، قهرمانان، روشنگری و آینده ی روشن است.
این کتاب به کوشش سعید صلح میرزایی به صورت فارسی و لاتین (انگیلسی) در ۴۱۶ صفحه توسط انتشارات انقلاب اسلامی چاپ و تولید شد. در بخش «درباره کتاب» این کتاب آمده است:
بر هیچ  كس پوشیده  نیست كه انقلاب اسلامی ایران بر پایه  ی مبانی دین مبین اسلام به  وجود آمده است. بر همین اساس حمایت از منافع جهان اسلام و بالخصوص ملتهای مظلوم مسلمان از اولین شعارهایی بود كه توسط بنیانگذار مقدس جمهوری اسلامی قدّس سره مطرح  گردید.
این در حالی  بود كه رژیم منحوس پهلوی جزو اولین دولتهای اسلامی بود كه اسرائیل این دولت جعلی را به رسمیت شناخته بود.
آرمان امام  خمینی قدّس سره جان تازه  ای به پیكر انتفاضه دمید و ابتكار تعیین جمعه  ی آخر ماه مبارک رمضان به عنوان «روز جهانی قدس» عامل ماندگاری مسأله  ی فلسطین گردید.
پس از ارتحال آن حكیم الهی، عَلَم این آرمان خواهی بر دوش خلف صالح او یعنی حضرت آیت  الله خامنه  ای دام ظلّه العالی قرار گرفت.
گستره  ی اطلاعات معظّمٌ له و اشراف ایشان بر مبانی فقهی، تاریخی و سیاسی مسأله  ی فلسطین، هر محقق و شیفته  ی علم را به پای سخن ایشان می  كشاند.
اثر حاضر تلاشی ناچیز به منظور تسهیل استفاده  ی علاقه  مندان بهره  مندی از محضر ایشان است.

بخش هایی از کتاب
در بخش هایی از کتاب مطلبی با عنوان «روز قدس؛ روز اسلام، انسانیّت، انقلاب و امام» آمده است: «امروز روز بزرگ و جهانى قدس است، روز تجمع آرمانهاى مسلمانان جهان در یك كلمه و در یك جمله است، روز اتحاد صفوف همه  ى مسلمانان از همه ى ملتها و كشورهاست، روز اسلام است، روز انسانیّت است، روز انقلاب است و روز امام ماست.»
همچنین در بخش دیگری با عنوان «مسأله  ى فلسطین؛ مهمترین مسأله  ى دنیاى اسلام» نوشته است: « مسأله  ى فلسطین، مهمترین مسأله ى دنیاى اسلام است. هیچ مسأله  ى بین  المللى  اى در دنیاى اسلام از این بالاتر نیست؛ چون تسلّط غاصبانِ سرزمین فلسطین و قدس بر این بخش از پیكر امّت اسلامى، منشأ بسیارى از ضعفها و دشواریها در دنیاى اسلام است. امیدواریم خداى متعال بركات و فضل خود را بر ملت فلسطین و بر دنیاى اسلام نازل كند و آنها را مشمول لطف و نصرت خود قرار دهد. ما آفاق را روشن مى بینیم. ما با ایستادگى، آینده ی خوبى را براى دنیاى اسلام و فلسطین پیش بینى مى كنیم. ما معتقدیم كه مرگ دنیاى اسلام و ذلّت و تحقیر نهایى او روزى است كه در مقابل فزون  طلبى استكبار و صهیونیسم عقب بنشیند و تسلیم آن شود. امیدواریم خداوند چنین روز و چنین وضعیّتى را هرگز براى دنیاى اسلام پیش نیاورد. ما یقین داریم با ادامه  ى مبارزات مردم مسلمان فلسطین و حمایت جهان اسلام، فلسطین به فضل الهى آزاد مى شود و بیت  المقدّس و مسجدالاقصى و سایر نقاط آن سرزمین اسلامى به آغوش جهان اسلام باز  شاءالله. والله غالب على امره.»

برای مطالعه یا دریافت نسخه الکترونیکی کتاب فلطسین (فارسی) اینجا را کلیک کنید.

برای مطالعه یا دریافت نسخه الکترونیکی کتاب فلطسین (لاتین) اینجا را کلیک کنید.

جلد کتاب:

دانلود کتابی که نتانیاهو پیشنهاد داده است!

منبع: خبرگزاری مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین