سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اخیرا در سطل های طراحی شده توسط شهرداری به ویژه سطل های زباله ای که در منطقه 12 شهرداری تهران رونمایی شده است تصاویری هم روی آنها نقش بسته است که در نوع خود مروج فساد است!
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ترویج فساد برروی سطل زباله های تهران! + عکس

اخیرا در سطل های طراحی شده توسط شهرداری به ویژه سطل های زباله ای که در منطقه 12 شهرداری تهران رونمایی شده است تصاویری هم روی آنها نقش بسته است که در نوع خود مروج فساد است!

بخش اجتماعی تبیان
سطل زباله

سطل های زباله در تهران همیشه در حال تغییر و تحولات است و اساسا این سطل ها همراه با تغییرات سیاسی و فرهنگی در کشور تغییر می کنند.

بنابراین گزارش سطل های زباله در تهران هر چند وقت یک بار تغییراتی می کند. این تحولات هم شامل رنگ سطل های زباله می شود و هم جنس سطل ها را در بر می گیرد. سطل های سیاهی که در سال 88 وسیله آتش بازی فتنه گران بود پس از 8 ماه  برداشته شد و جای خود را به سطل های آبی داد و بعد از آن هم شهرداری شروع به تعویض جنس سطل های زباله کرده است؛ سطل هایی از جنس فلز که دوام بیشتری داشته باشد.

اخیرا در سطل های طراحی شده توسط شهرداری به ویژه سطول زباله ای که در منطقه 12 شهرداری تهران رونمایی شده است تصاویری هم روی سطل زباله نقش بسته است که در نوع خود مروج فساد است!

اما اخیرا در سطل های طراحی شده توسط شهرداری به ویژه سطل های زباله ای که در منطقه 12 شهرداری تهران رونمایی شده است تصاویری  نقش بسته است که در نوع خود مروج فساد است!

نقش بستن تصاویری از زنان و مردان مانکن روی سطل زباله که اصولا هدف و معنایی ندارد؛ موضوعی است که این روزها فکر شهروندان را مشغول می کند که به راستی چه هدفی در ذهن مسئولان شهرداری بوده که برجستگی های بدن بانوان را اینگونه روی سطل زباله به نمایش در آورده است!


منبع : شهدای ایران

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین