وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فوتبال اروپا تا به امروز تابستان پرماجرایی را پشت سر گذاشته؛ از انتقال 63 میلیون یورویی آنخل دی ماریا به پاری سن ژرمن و پیوستن پر سر و صدای رحیم استرلینگ به سیتی گرفته تا ولخرجی های منچستریونایتد. اما هنوز 2 هفته دیگر به پایان مهلت نقل وانتقالات باقی ماند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

یک تابستان پر ماجرا برای ستارگان دنیا


فوتبال اروپا تا به امروز تابستان پرماجرایی را پشت سر گذاشته؛ از انتقال 63 میلیون یورویی آنخل دی ماریا به پاری‌سن‌ژرمن و پیوستن پر سر و صدای رحیم استرلینگ به سیتی گرفته تا ولخرجی‌های منچستریونایتد. اما هنوز 2 هفته دیگر به پایان مهلت نقل‌وانتقالات باقی مانده و خیلی از تیم‌ها همچنان به فعالیت خود در بازار نقل و انتقالات ادامه می‌دهند. مسلما در این مدت می‌توانیم منتظر جابه‌جایی‌های بزرگتری هم باشیم. روزنامه بیلد آلمان نگاهی انداخته به پروژه‌های ناتمامی که ممکن است در 2 هفته آتی به اتمام برسند.

گرت بیل (رئال به منچستر)

فوتبال اروپا

برای گرت‌بیل فصل جدید رقابت‌های لالیگا با موجی از انتقادات همراه بود. بیل تا الان به خوبی پی برده که در مادرید به هیچ عنوان محبوب نیست و همین مسئله می‌تواند یک فصل سخت دیگر را برای او رقم بزند. او فصل گذشته هم نتوانست در رئال انتظارات را برآورده کند و حالا شرایط کنونی این ستاره ولزی مسیر من‌یونایتد را برای یک خرید بزرگ دیگر هموارتر کرده است. زمانی که بیل برای تاتنهام بازی می‌کرد، منچستریونایتد سخت به دنبال به خدمت گرفتن او بود و هنوز هم آماده است تا مبلغ هنگفتی برای او بپردازد.
پل پوگبا (یوونتوس به بارسلونا)
رقم درخواستی یووه برای فروش پل پوگبا باعث شد تا منچستریونایتد و من‌سیتی خیلی زود پا پس بکشند اما بارسا هنوز هم ناامید نشده و خیلی دوست دارد تا با یک پیشنهاد نجومی الماس سیاه تورین را به دست بیاورد. پوگبا در 3 فصل اخیر، خود را به عنوان یکی از بهترین هافبک‌های دنیا معرفی کرده و با توجه به این‌که او تنها 21 سال دارد، بارسایی‌ها می‌توانند خط میانی‌شان را برای یک دهه آینده بیمه کنند. گفته می‌شود علاقه خود پوگبا برای حضور در نوکمپ می‌تواند کلید این انتقال باشد.
مارکو رویس (دورتموند به سیتی)
باشگاه‌های زیادی به دنبال به خدمت گرفتن مارکو رویس ستاره آلمانی دورتموند هستند و شاید تنها توانایی مالی منچسترسیتی در پرداخت دستمزد بیشتر، شانس آن‌ها را افزایش بدهد. پیگرینی سخت به دنبال یافتن بازیکنی با ویژگی‌های رویس برای بازی پشت سر آگرو است و به همین خاطر هم از سران سیتی خواسته تا در مهلت باقی مانده با ارایه پیشنهادی نجومی کار انتقال رویس به ورزشگاه اتحاد شهر منچستر را یکسره کنند.

رقم درخواستی یووه برای فروش پل پوگبا باعث شد تا منچستریونایتد و من‌سیتی خیلی زود پا پس بکشند اما بارسا هنوز هم ناامید نشده و خیلی دوست دارد تا با یک پیشنهاد نجومی الماس سیاه تورین را به دست بیاورد. پوگبا در 3 فصل اخیر، خود را به عنوان یکی از بهترین هافبک‌های دنیا معرفی کرده و با توجه به این‌که او تنها 21 سال دارد، بارسایی‌ها می‌توانند خط میانی‌شان را برای یک دهه آینده بیمه کنند


داوید دخه‌آ (از منچستر به رئال)
با شروع فصل داوید دخه‌آ در منچستر به یک سکونشین تبدیل شده و در 2 بازی اول جایی در لیست بازیکنان مورد نظر لوئیز فن‌گال نداشته. فن‌گال به تازگی عنوان کرده که دخه‌آ خودش هم تمایل چندانی برای بازی کردن ندارد. با توجه به تمامی این مسائل باید در روزهای اخیر منتظر شنیدن خبر انتقال این دروازه‌بان ملی‌پوش به رئال‌مادرید باشیم.
کریم بنزما (از رئال به آرسنال)
آرسنال شدیدا به مهاجم نیاز دارد و یکی از بازیکنانی که برای این پست به آن‌ها لینک شده، بنزماست. در ژوئن بنزما وارد 12 ماه پایانی حضورش در رئال خواهد شد و اگر قراردادش تمدید نشود جدایی او جدی می‌شود. آرسنال هنوز نتوانسته سران رئال را برای انتقال بنزما به لندن متقاعد کند اما افزایش تدریجی رقم پیشنهادی توپچی‌ها نشان می‌دهد که ونگر تا چه حد دوست دارد تا هموطنش را در خط حمله تیم خود ببیند.

بخش ورزشی تبیان

منبع : خراسان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین