تبیان، دستیار زندگی
Evernote محبوب افرادی است که ترجیح می دهند برای حفظ محیط زیست کمتر از کاغذ استفاده کنند و تمامی یادداشت هایشان را به صورت یکپارچه همراه خود داشته باشند.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نسخه تحت وب اورنوت (Evernote) تمیزتر و سریع‌تر شد


Evernote محبوب افرادی است که ترجیح می دهند برای حفظ محیط زیست کمتر از کاغذ استفاده کنند و تمامی یادداشت‌هایشان را به صورت یکپارچه همراه خود داشته باشند. این سرویس یادداشت برداری حرفه‌ای دارای نسخه‌ی رومیزی، نسخه تحت وب و نسخه مخصوص انواع ابزارهای همراه است و حالا نسخه‌ی تحت وب این ابزار یک بروزرسانی بزرگ را شاهد بوده است.

evernote

مهندسان Evernote از اکتبر گذشته سرگرم رفع ایرادهای نسخه آزمایشی تحت وب سرویس خود بوده‌اند. حالا پس از گذشت حدود یک سال آزمایش چهره جدید، این سرویس آماده انتشار عمومی است تا همه کاربران از ظاهری تمیزتر و سریع‌تر بهره‌مند شوند. هدف اصلی رابط جدید تحت وب آنها، ارائه ظاهری زیباتر است که خالی از هرگونه حواس پرتی برای کاربران باشد.
پیش از این نسخه وب اورنوت در هماهنگی با کلاینت دسکتاپ این سرویس طراحی شده بود، با این حال اکنون تیم طراحی اورنوت در این مورد تجدید نظر کرده و رابط کاربری متفاوت و منحصر به فردی برای نسخه وب این سرویس عرضه کرده است.
Evernote اعلام کرده رابط کاربری تحت وبش قصد ندارد نسخه برداری از رابط رومیزی این سرویس باشد؛ اما در هر حال حرکت در بین صفحات بسیار ساده شده و محل در نظر گرفته شده برای یادداشت برداری به خوبی خالی از هر عنصر اضافی است؛ تا همچنان این سرویس ابزاری قدرتمند و مناسب برای بروز خلاقیت های کاربران باشد. همچنین در طراحی جدید نسخه وب اورنوت دیگر خبری از عناصر سردرگم کننده نیست و شما به عنوان کاربر در هر زمان فقط اطلاعاتی را مشاهده می‌کنید که واقعا به آنها احتیاج دارید.
در مطلبی که به تازگی در این باره در وبلاگ Evernote منتشر شده، آمده است: در عوض اینکه بخواهیم از دیگر ابزارها برداشت کنیم، احساس کردیم که این سرویس باید خود نمونه ای بارز از سرعت و سبکی سرویس های وب مدرن باشد.

گارسچی

بخش دانش و زندگی تبیان


منابع:
http://www.itport.ir/1394/05/23/evernote-rolls-out-new-cleaner-web-user-interface/
http://zoomit.ir/it-news/23028-evernote-web-version-updated
http://gooyanews.net/?p=97458