سپتامبر ماهی است که اپل، آیفون جدید خود را معرفی می کند. منابع مختلف خبر می دهند که اپل تصمیم دارد رویداد بزرگ خود برای معرفی سودآورترین محصولش را در نهم سپتامبر برابر با هجدهم شهریور ماه برگزار کند. هنوز البته این تاریخ رسمی نشده اما می توان انتظار داشت
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معرفی  آیفون جدید اپل در سپتامبرسپتامبر ماهی است که اپل، آیفون جدید خود را معرفی می‌کند. منابع مختلف خبر می دهند که اپل تصمیم دارد رویداد بزرگ خود برای معرفی سودآورترین محصولش را در نهم سپتامبر برابر با هجدهم شهریور ماه برگزار کند. هنوز البته این تاریخ رسمی نشده اما می توان انتظار داشت که تا چند روز آینده، با ارزش ترین برند جهان، دعوت نامه های رویداد مرتبط با پرده برداری از آیفون جدید را برای اهالی رسانه ارسال نماید.

آیفون جدید اپل

در خصوص آیفون های جدید شایعات بسیاری شنیده ایم و آنها را نیز برایتان نقل کرده ایم؛ شایعاتی که با وجود عدم تغییر ظاهر دستگاه، باز هم وجود داشته اند. برای مثال اکنون می دانیم که هر دو آیفون بعدی اندکی ضخیم تر از نمونه ی پیشین به نام ۶ و ۶ پلاس خواهند بود و گفته می شود دلیل این موضوع نیز، افزوده شدن تکنولوژی فورس تاچ به نمایشگر تلفن های همراه مورد نظر است.
در رویداد هجدهم شهریور ماه اما می توان انتظار معرفی نسل بعدی آیپدها و البته یک اپل تی وی را نیز داشت. در مورد آیپد‌های این کمپانی نیز نمونه‌ی ۱۲ اینچی نظر بسیاری را به خود جلب کرده و به نظر می‌رسد پس از انتظار چند ساله باید شاهد معرفی این تبلت باشیم. معمولا اپل مراسم جداگانه‌ای را در پاییز برای معرفی نسل جدید تبلت‌هایش برگزار می‌کرد، حال آنکه به نظر می‌رسد این کمپانی در نظر دارد تا محصولات جدیدش را طی مراسم واحد پیش روی علاقمندان قرار دهد.
تبلت اپل، به خودی خود دیگر هیجان زیادی نمی آفریند و چندان هم قادر نیست ذهن کاربران را درگیر خود نماید چرا که اصولا افرادی که یک بار پیشتر تبلت تهیه کرده اند، معمولا نیازی به بروز رسانی اش نمی بینند. اپل نیز این موضوع را درک کرده و امسال تصمیم دارد تا با راهکاری دیگر در آستین خود، از این محصول کسب درآمد کند؛ راهکار اما «آیپد پرو» است. محصولی که گفته می شود بر خلاف باورهای سرسختانه ی استیو جابز مبنی بر بی استفاده بودن قلم های هوشمند (استایلوس)، از چنین بخشی برخوردار است.
اپل تی وی محصول دیگری است که در چند سال گذشته همواره شایعاتی در مورد آن به گوش رسیده است. آخرین نسل از اپل تی وی عمری بیش از سه و نیم سال دارد که از این‌رو انتظار می‌رود اپل نسل جدید این محصول را همراه با قابلیت‌های جدید روانه‌ی بازار کند.

 

فرآوری :الهام گارسچی

 بخش دانش وزندگی تبیان


منابع:
http://digiato.com/article
http://www.ghatreh.com/news