تبیان، دستیار زندگی
شاید تا کنار رفتن پرده ها از روی پرچمدار بعدی سامسونگ، گلکسی اس ۷، زمان زیادی باقی نمانده باشد، با این همه، فعلاً نمی توانیم به تصویری کلی از خصوصیات و امکانات این محصول دست پیدا کنیم. در حال حاضر، اطلاعات اندکی در رابطه با این پرچمدار موجود است و عکس یا
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سامسونگ فرایند توسعه گلکسی اس ۷ را سرعت بخشید


شاید تا کنار رفتن پرده ها از روی پرچمدار بعدی سامسونگ، گلکسی اس ۷، زمان زیادی باقی نمانده باشد، با این همه، فعلاً نمی توانیم به تصویری کلی از خصوصیات و امکانات این محصول دست پیدا کنیم. در حال حاضر، اطلاعات اندکی در رابطه با این پرچمدار موجود است و عکس یا جزئیاتی هم در رابطه با آن لو نرفته، این امر با در نظر داشتن این حقیقت که هنوز چند ماهی از عمر گلکسی اس ۶ نمی گذرد، این مساله نیز قابل درک است.
گلکسی سامسونگ

به گزارش یک خبرگزاری کره ای، کمپانی سامسونگ در حال حاضر بر روی پرچم دار بعدی خود یعنی گلکسی اس ۷ با کد رمز Jungfrau  کار می کند.البته آغاز به کار پروژه Galaxy S7 با توجه به بازه‌ی یکساله‌ی عرضه‌ی پرچمدارها امری طبیعی است اما نکته‌ای که جلب توجه می‌کند، احتمال استفاده‌ی سامسونگ از چیپست های ساخت کوالکام در کنار چیپ‌ست‌های Exynos خود است.
همچنین احتمال می رود که سامسونگ برای عرضه قریب الوقوع تلفن هوشمند گلکسی اس ۷، کل فرایند تولید خود را تغییر داده باشد. چراکه براساس گزارشات، این کمپانی متد "آبشاری" تولید خود را کنار گذاشته و به یک سیستم «چابک تر» با بهره وری بیشتر روی آورده است. سامسونگ با اتخاذ روشی تازه برای ساخت پرچمدار خود، دو ماه از پروسه توسعه و ساخت گلکسی اس ۷ کاسته است و در نتیجه مسیر را برای ورود هر چه سریع تر آن به بازار فراهم نموده است.
در متد توسعه «چابک»، جنبه ها و بخش های مختلف از فرایند توسعه یک محصول به قسمت های کوچک تقسیم می شوند و سپس هر کدام از این بخش ها با بالاترین سرعت تکمیل می گردند.برای نمونه، زمانی که پروسه توسعه یک ماژول به اتمام رسید، کار تست آن آغاز می شود. این کار علاوه بر اینکه نسبت به روش معمولی سرعت بیشتری دارد بلکه با سهولت بالاتری هم می توان تغییرات را روی آن اعمال نمود.
در مقابل، در روش "آبشاری" حاشیه به مراتب کمتری برای خطا وجود دارد چراکه براساس آن، زمانی که گامی مشخص از فرایند توسعه و ساخت یک محصول به اتمام رسید، بازگشت به عقب و اعمال تغییرات در آن دشوار و حتی در پاره ای از موارد غیر ممکن خواهد بود.

در متد توسعه «چابک»، جنبه ها و بخش های مختلف از فرایند توسعه یک محصول به قسمت های کوچک تقسیم می شوند و سپس هر کدام از این بخش ها با بالاترین سرعت تکمیل می گردند.برای نمونه، زمانی که پروسه توسعه یک ماژول به اتمام رسید، کار تست آن آغاز می شود.

حال اگر گزارش منتشر شده از سوی AsiaToday صحت داشته باشد و سامسونگ به روش جدید برای توسعه محصولاتش روی آورده باشد، آنگاه منطقی خواهد بود اگر بگوییم که معرفی موبایل گلکسی اس ۷ زودتر از زمان معمولش رخ خواهد داد.
این شرکت عزمش را جزم نموده تا ستاره درخشان کنگره جهانی موبایل امسال باشد و همچون مراسم سال گذشته که با معرفی گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج چشم ها را به خود خیره کرد، امسال نیز نامش را در سر خط خبرها قرار دهد و تدابیری را بیاندیشد که پرچمدار بعدی اش زودتر از محصول رقبایی نظیر ال جی، سونی و اچ تی به دست کابران علاقمند برسد.

الهام گارسچی

بخش دانش و زندگی تبیانمنابع:
http://gadgetnews.ir/tag
http://digiato.com/article