تبیان، دستیار زندگی
در رختکن استقلال اتفاقاتی افتاده است که در روزهای آینده حاشیه های این تیم را بیش از پیش خواهد کرد.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

استقلالی ها تشنه به خون کرار


در رختکن استقلال اتفاقاتی افتاده است که در روزهای آینده حاشیه‌های این تیم را بیش از پیش خواهد کرد.

حنیف عمران زاده یکی از بازیکنانی است که حسابی از کرار شاکی است. او در رختکن با صدای بلند فریاد زده است: «این پسره کرار چرا نمی‌آید سر تمرین؟ مگر ما پول گرفتیم؟»
کرار

ماجرا از آن جا آب می‌خورد که کرار دو روز بود که در تمرینات باشگاه شرکت نمی‌کرد و طبق وعده قبلی که گفته بود تا پول نگیرد تمرین نمی‌کند، در حال انجام همین کار است. وی به خاطر خرید یک خوردروی لوکس باشگاه را برای پرداخت بخشی از طلبش تحت فشار قرار داده است.
مظلومی در این مورد گفته است: «همه روی کرار حساس شده‌اند.»احتمالا این مربی کارهای کرار را خیلی غیر طبیعی نمی داند و با آن ها کنار آمده است.
بازیکن عراقی خود در پاسخ به انتقادها گفته است: «من در باشگاه حاضر بودم، اما سر تمرین نرفتم.»
به نظر می‌رسد مسئولان استقلال به او قول داده‌اند تا روز ششم شهریور، طلب‌های او را تسویه کنند و او بالاخره روز گذشته حاضر شده با سایر آبی پوشان تمرین کند.
مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به غیب دو روزه جاسم کرار در تمرین این تیم تصریح کرد: «من از زمانی که به باشگاه استقلال آمدم در پی این بودم که جاسم کرار رفتارش را تغییر دهد. به هر حال باشگاه یکسری مقررات دارد و زمین فوتبال هم مقدس است. ما هم برای باشگاه برنامه ریزی کردیم و این باید با احترام همه بازیکنان همراه باشد. درست است که ما تعهد مالی به بازیکنان داریم اما اینکه یک بازیکن بیاید و بگوید من سر تمرین نمی روم یعنی چه؟ حالا این بازیکن امروز قرار است به باشگاه برود تا تکلیفش را مشخص کنیم. اما ما می دانیم تمام این مسائل بهانه است.»

بازیکن عراقی خود در پاسخ به انتقادها گفته است: «من در باشگاه حاضر بودم، اما سر تمرین نرفتم.»
به نظر می‌رسد مسئولان استقلال به او قول داده‌اند تا روز ششم شهریور، طلب‌های او را تسویه کنند و او بالاخره روز گذشته حاضر شده با سایر آبی پوشان تمرین کند
افشارزاده در پاسخ به این سوال که باز هم حاشیه های کرار از همین هفته های ابتدایی آغاز شده خاطرنشان کرد: «باور کنید من می دانستم کرار با رفتارهایی که سال گذشته از خود نشان داد تغییرناپذیر است اما با اصرار یکسری از دوستان از جمله آقای فتح الله زاده ما کرار را نگه داشتیم.»
وی همچنین در خصوص احضار حنیف عمران زاده به کمیته انضباطی باشگاه بیان داشت: «عمران زاده که دیگر از قدیمی های باشگاه است و از او دیگر توقع چنین رفتارهایی را نداشتیم. هر آدم که بزرگتر می شود باید تجربه هایش نسبت به سنش بیشتر شود اما عمران زاده که باید الگوی بازیکنان جوان باشد چنین رفتارهایی از خود نشان داده است. قطعا در کمیته انضباطی باشگاه با عمران زاده برخورد خواهیم کرد.»
مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان در خصوص اینکه شنیده می شود عمران زاده در رختکن استقلال اعلام کرده چرا کرار سر تمرین نمی آید، گفت: «این مسائل به سرمربی و مدیران باشگاه مربوط می شود و به عمران زاده هیچ ارتباطی ندارد. بهتر است او تمرکزش روی کار خودش باشد.»

حسین محمدی

بخش ورزشی تبیان