تبیان، دستیار زندگی
ستاره ایرانی فصل گذشته تیم نایمخن امروز بعد از تست پزشکی به تیم آلکمار پیوست
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قرارداد 5 ساله جهانبخش با آلکمار


ستاره ایرانی فصل گذشته تیم نایمخن امروز بعد از تست پزشکی به تیم آلکمار پیوست.


پولادی

بعد از اینکه آرون یوهانسون به تیم وردربرمن انتقال یافت، جان وندربورن به دنبال استخدام یک وینگر بود که در نهایت علیرضا جهانبخش که در فصل گذشته عنوان برترین بازیکن ژوپیلر لیگ را به دست آورده بود، به این باشگاه پیوست.
این قرارداد 5 ساله است که نشان دهنده اطمینان باشگاه به این وینگر ایرانی 21 ساله است. آلکمار از تیم های مهم فوتبال هلند بشمار می رود و یک بار نیز به همراه لوییز فن خال عنوان قهرمانی لیگ هلند را به دست آورده بود.
جهانبخش در صورت ادامه درخشش در فوتبال هلند شانس این را خواهد داشت که به تیم های معتبرتر نیز بپیوندد.
آلکمار با 46 سال سابقه در فوتبال هلند، دو بار در سال های 1981 و 2009 قهرمان لیگ برتر این کشور شده است. در سال 1981 این تیم به فینال جام یوفا نیز راه یافت که مغلوب ایپسویچ انگلیس شد.این تیم فصل گذشته با 62 امتیاز پس از آیندهوون و آژاکس سوم شد و امسال از دور سوم در لیگ اروپا حاضر خواهد بود.
جهانبخش: رقم انتقالم به آلکمار ۲ میلیون یورو است
علیرضا جهانبخش در گفت‌وگو با برنامه 90 درباره حضورش در تیم آلکمار هلند اظهار داشت: بعد از آنکه فصل قبل به اتمام رسید با مدیر برنامه‌هایم صحبت کردم پیشنهادات خوبی از لیگ‌های مطرح داشتم و گفته بودم که علاقه‌مند بودم در هلند بمانم و به مراحل بالاتر برسم. یکسری پیشنهادات وسوسه‌کننده داشتم و این باعث می‌شد تصمیم‌گیری‌ام سخت شود. خدا را شکر می‌کنم صبر کردم و در یکی از تیم‌های ریشه‌دار هلند که در هر فصل سوم یا چهارم می‌شود، جذب شدم. این تیم امسال در یورولیگ بازی می‌کند و خیلی خوشحالم که در AZ آلکمار کار می‌کنم امیدوارم عملکردم در نایمخن را در آلکمار هم داشته باشم.

این قرارداد 5 ساله است که نشان دهنده اطمینان باشگاه به این وینگر ایرانی 21 ساله است. آلکمار از تیم های مهم فوتبال هلند بشمار می رود و یک بار نیز به همراه لوییز فن خال عنوان قهرمانی لیگ هلند را به دست آورده بود


وی درباره اینکه در تیم جدیدش در چه پستی بازی خواهد کرد، گفت: باشگاه آلکمار یک بازیکن در بال راست داشت که از این تیم جدا شد و به لیگ برتر انگلیس منتقل شد و من در آلکمار به عنوان بال راست حضور خواهم داشت و تیم آلکمار در هدف‌گذاری خود می‌خواهد در اروپا عملکرد خوبی داشته باشد.
پولادی

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره وضعیت آسیب‌دیدگی از ناحیه زانویش گفت:خوشبختانه مصدومیتم برطرف شده است و دوره ریکاوری را می‌گذرانم و شرایط پایم خوب است از مردم می‌خواهم برایم دعا کنند تا بتوانم برای کشورم افتخارآفرین باشم.
جهانبخش در انتهای صحبت‌هایش گفت: از نایمخن تشکر می‌کنم و 2 سال خوب با این تیم داشتم و امیدوارم در تیم جدیدم هم موفق باشم.
وی درباره رقم انتقال به تیم آلکمار گفت: رقم انتقال از نایمخن به آلکمار در حدود 2 میلیون یورو بوده است.

بخش ورزشی تبیانمنبع: آلکمار