تبیان، دستیار زندگی
حضور پر رنگ بانک ها به عنوان حامی مالی فدراسیون های ورزشی و تیم های ملی در سال های اخیر سبب موضع گیری های متفاوتی در این زمینه شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

استقبال از حضور بانک‌ها در ورزش


حضور پر رنگ‌ بانک‌ها به عنوان حامی مالی فدراسیون‌های ورزشی و تیم‌های ملی در سال‌های اخیر سبب موضع‌گیری‌های متفاوتی در این زمینه شده است.

والیبال

فدراسیون‌های مختلف ورزشی در حالی از حضور بانک‌ها به عنوان حامی مالی بهره می‌برند که به نظر، حضور آنها توانسته به بالا رفتن توان مالی فدراسیون‌ها در سالهای اخیر کمک کند.

البته وزارت ورزش و جوانان نسبت به حضور بانک‌ها به عنوان اسپانسر نظر مثبتی دارد و حضور این بخش را سبب کمک بیشتر به ورزش ایران می‌داند.

سید مناف هاشمی معاون مالی و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به سوال ایسنا در مورد حضور بانک‌ها به عنوان اسپانسر در ورزش ایران اظهار کرد: به نظرم این حضور می‌تواند به ورزش ایران کمک زیادی کند و حضور بانک‌ها در سالهای اخیر در عرصه ورزش مفید بوده است.

او ادامه داد: ورزش یکی از بهترین عرصه‌ها برای تبلیغ بانک‌ها به شمار می‌آید و آنها می‌توانند به واسطه حضور تیم‌های ملی در عرصه‌های مختلف، خود را برای عموم جامعه تبلیغ کنند.

هاشمی با بیان اینکه ورزش ایران از حضور بانک‌ها در سالهای اخیر سود برده اظهار کرد: امیدوارم این حضور ادامه داشته باشد و ما نیز از این اتفاق استقبال می‌کنیم.

سید مناف هاشمی معاون مالی و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به سوال ایسنا در مورد حضور بانک‌ها به عنوان اسپانسر در ورزش ایران اظهار کرد: به نظرم این حضور می‌تواند به ورزش ایران کمک زیادی کند و حضور بانک‌ها در سالهای اخیر در عرصه ورزش مفید بوده است

معاون مالی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به این سوال که حضور برخی از بانک‌های دولتی به عنوان حامی مالی منعی دارد یا خیر؟ نیز گفت: حتی حضور بانک‌های دولتی به عنوان اسپانسر نیز می‌تواند به ورزش ایران کمک کند. چه عرصه‌ای بهتر از ورزش برای تبلیغ این بانک‌های دولتی می‌تواند باشد؟

در سال‌های اخیر بانک‌های مختلف به عنوان حامی مالی در فدراسیون‌هایی چون فوتبال، والیبال، کشتی، هندبال و ... حضور داشته‌اند.

بخش ورزشی تبیان

منبع : ایسنا