تبیان، دستیار زندگی
نخست وزیر رژیم صهیونیستی نارضایتی خود را نسبت به تصمیم وزیر خارجه آمریکا برای عدم سفر به اراضی اشغالی در دور جدید سفرش به خاورمیانه ابراز کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گلایه نتانیاهو از کری


نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نارضایتی خود را نسبت به تصمیم وزیر خارجه آمریکا برای عدم سفر به اراضی اشغالی در دور جدید سفرش به خاورمیانه ابراز کرد.

نتانیاهو

رادیو رسمی رژیم صهیونیستی به نقل از منابعی که نام آنها را ذکر نکرد، گزارش داد که بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مذاکرات غیرعلنی خود ناخرسندی‌اش را نسبت به تصمیم جان کری، وزیر خارجه آمریکا برای سفر نکردن به اراضی اشغالی، در جریان سفر قریب‌الوقوعش به منطقه ابرازکرده است.

این سفر کری با هدف مطلع کردن برخی از کشورها از جزئیات متن توافق هسته‌ای با ایران صورت می‌گیرد.

این شبکه رادیویی اعلام کرد که نتانیاهو با تمسخر نسبت به این تصمیم کری گفته است: اسرائیل ارتباطی با این توافق ندارد و از آن تاثیر نخواهد پذیرفت.

کری در جریان سفر خود به خاورمیانه در هفته آتی برای شرکت در مذاکرات استراتژیک آمریکا و مصر به قاهره سفر می‌کند و سپس به قطر می‌رود و با وزیران خارجه کشورهای شورای همکاری خلیج فارس دیدار می‌کند.

رابطه کری با وزیران کابینه رژیم صهیونیستی به دلیل اختلافاتی درباره پرونده‌ هسته‌ای ایران و روند صلح با فلسطینی‌ها مطلوب نیست.

بخش سیاست تبیان

منبع : ایسنا