تبیان، دستیار زندگی
امیرحسین صادقی، مدافع سابق استقلال از مهدی رحمتی گلر این تیم بسیار دلخور است و هر جا می نشیند از او گلایه می کند. شاید برای خیلی ها جالب باشد که بدانند اختلاف این 2 بازیکن دقیقا از چه زمانی آغاز شد و قطعا برای همه جالب تر خواهد بود، بدانند صادقی فردی است
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

همه‌ چیز درباره اختلاف‌های صادقی و رحمتی


امیرحسین صادقی، مدافع سابق استقلال از مهدی رحمتی گلر این تیم بسیار دلخور است و هر جا می‌نشیند از او گلایه می‌کند. شاید برای خیلی‌ها جالب باشد که بدانند اختلاف این 2 بازیکن دقیقا از چه زمانی آغاز شد و قطعا برای همه جالب‌تر خواهد بود، بدانند صادقی فردی است که ناخواسته باعث شد تا جرقه اختلاف‌های جواد نکونام و مهدی رحمتی هم زده شود.
اپیزود اول
رحمتی و صادقی

امیرحسین صادقی در دوره‌ای از تیم ملی خط خورد و همین مسئله با نارضایتی و دلخوری‌اش همراه بود. پس از این اتفاق، مهدی رحمتی در یکی از اردوهای استقلال به صادقی می‌گوید نکونام در خط خوردنش چندان بی‌تاثیر نبوده است. مدافع استقلال هم با دلخوری نزد همبازی آن روزهایش در تیم می‌رود و به نکونام می‌گوید: «من از تو گله دارم. چرا کاری کردی از تیم ملی خط بخورم؟» نکونام پس از اصرار فراوان که چه کسی این حرف را به تو زده، متوجه می‌شود جمله از دهان مهدی رحمتی خارج شده است. از همان‌جا رابطه نکونام و رحمتی که اتفاقا هم‌اتاقی هم بودند، شکرآب می‌شود. صادقی که در‌واقع با بردن حرف باعث ایجاد این اختلاف شد، خیلی زود پای خود را از ماجرا بیرون کشید. البته رحمتی و نکونام به تازگی با هم دوست شده‌اند.
اپیزود دوم
از آن روز به بعد رابطه رحمتی و صادقی بد می‌شود. فصل قبل‌ وقتی قلعه‌نویی، رحمتی را نمی‌خواهد، این بازیکن در محافل مختلف می‌گوید صادقی هم در این مسئله بی‌تاثیر نبوده، اما جالب این‌جاست وقتی امیرحسین در طول فصل با قلعه‌نویی به مشکل می‌خورد و حتی در باشگاه افرادی علیه‌اش می‌شوند، در محافل مختلف می‌گوید: «من که می‌دانم این‌ها کار چه کسی است!» در‌واقع دو‌طرف با ایجاد چنین شرایطی، هر روز رابطه خود را بدتر و بدتر کردند.

امیرحسین صادقی در دوره‌ای از تیم ملی خط خورد و همین مسئله با نارضایتی و دلخوری‌اش همراه بود. پس از این اتفاق، مهدی رحمتی در یکی از اردوهای استقلال به صادقی می‌گوید نکونام در خط خوردنش چندان بی‌تاثیر نبوده است

اپیزود سوم
با این‌همه رحمتی و صادقی درباره هم هیچ حرفی نزدند تا این‌که ماجراهای امسال رخ داد. صادقی حالا می‌خواهد این سکوت را بشکند و گویا واقعیت‌هایی را درباره مهدی رحمتی و اتفاقاتی که بین‌شان افتاده بازگو کند. او غیر‌مستقیم به رحمتی کنایه می‌زند و می‌گوید: «دیگر هواداران می‌دانند چه کسی باعث شد من در استقلال نمانم.» او حتی در مصاحبه‌ای که با خبرنگاران داشت گفت باید درباره یکی، 2 نفر حتما صحبت کند. باید دید در روزهای آینده صادقی چه حرف‌هایی می‌زند؛ این‌که مهدی رحمتی را نشانه می‌رود و یا آن‌که مثل سال‌های قبل احتیاط را در دستور کار قرار می‌دهد و دوباره سکوت می‌کند.
بخش ورزشی تبیان


منبع: خراسان