تبیان، دستیار زندگی
ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻞ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺭﺍﻫﺪﺍﺭﯼ و حمل و نقل جاده ای حرفه ای گرایی در روابط عمومی را متضمن فراگیر شدن علم و هنر روابط عمومی و ارتقای جایگاه این نهاد مهم ارتباطی در سازمان ها دانست.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

​​آموزش مقطعی، راه حل ارتقای روابط‌ عمومی نیست

روابط عمومی

ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻞ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺭﺍﻫﺪﺍﺭﯼ و حمل و نقل جاده‌ای حرفه‌ای گرایی در روابط‌عمومی را متضمن فراگیر شدن علم و هنر روابط‌عمومی و ارتقای جایگاه این نهاد مهم ارتباطی در سازمان‌ها دانست.
به گزارش روابط عمومی، ناصر رزاق‌منش که به مناسبت در پیش بودن سومین کنفرانس حرفه‌ای گرایی در روابط‌عمومی و در دیدار با سیدغلامرضا کاظمی دینان رئیس شورای سیاستگذاری کنفرانس سخن می‌گفت افزود: مهم‌ترین مانع پیشرفت و تعالی روابط‌عمومی در ایران، عدم توجه به موضوع آموزش است.

رزاق‌منش با اشاره به اینکه آموزش مقطعی، راه حل ارتقای روابط‌عمومی نیست افزود: نیازمند آموزش مستمر، به روز و سطح‌بندی شده هستیم.

ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻞ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺭﺍﻫﺪﺍﺭﯼ و حمل و نقل جاده‌ای به دستاوردهای مهم روابط‌عمومی در سال‌های اخیر اشاره کرد و افزود: اگر پیشرفت ناشی از تحولات تکنولوپیک با آموزش دقیق و همه‌جانبه روبرو بود قطعاً توفیقات بیشتری نصیب روابط‌عمومی می‌شد.

در این دیدار سیدغلامرضا کاظمی دینان رئیس شورای سیاستگذاری سومین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی با اشاره به تاریخچه روابط‌عمومی در ایران گفت: به نظرم تاریخ 60 ساله روابط‌عمومی در ایران، هیچگاه آماده جهش در کارکردها و تأثیرگذاری در عملکرد سازمان‌ها نظیر آنچه امروز امکانپذیر می‌باشد نبوده است.

وی به فناوری‌های نوین و تأثیر آن‌ها بر کارکردهای روابط‌عمومی اشاره کرد و افزود: موبایل‌های هوشمند روابط‌عمومی همراه را معنا کرده‌اند.

علی شوقی بنام دبیر کنفرانس نیز گفت: روابط‌عمومی حرفه‌ای و حضور موثر در رسانه‌های اجتماعی، روابط‌عمومی حرفه‌ای و اصول و فنون مذاکره، روانشانسی مثبت نگر و روابط‌عمومی حرفه‌ای و روابط‌عمومی حرفه‌ای و باز طراحی برند عناوین کارگاه‌هایی هستند که در این کنفرانس برگزار خواهند شد.

علاقمندان به حضور در این کنفرانس می‌توانند فرم فراخوان را از سایت www.i-pr.ir تهیه یا با شماره‌های 88807453-88898326 تماس حاصل نمایند.

تنظیم: هومن بهلولی