تبیان، دستیار زندگی
بازیگر، کارگردان و خواننده مطرح و محبوب کشور در بخش پایانی من ناصر حجازی هستم نقش آفرینی کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سورپرایز مهران مدیری برای هواداران حجازی


بازیگر، کارگردان و خواننده مطرح و محبوب کشور در بخش پایانی "من ناصر حجازی هستم" نقش آفرینی کرد.

مهران مدیری

مهران مدیری با حضور در استودیوی آوای کوک رضا یزدانی، بخش پایانی "من ناصر حجازی هستم..." را با نام "پرواز عقاب" که مربوط به دوران بیماری و درگذشت اسطوره ملی ایران است، روایت کرد.

مدیری با سابقه بازی در سریال هایی چون: ساعت خوش، مرد هزار چهره، قهوه تلخ، قلب یخی، در حاشیه و ... و فیلم هایی از جمله: پل چوبی، همیشه پای یک زن در میان است و ... بخش پایانی "من ناصر حجازی هستم..." را به صورت افتخاری و بسیار زیبا روایت کرد تا خاطره ای خوب برای دوستداران حجازی باقی بماند.

مدیری در آخرین روزهای زندگی ناصر حجازی در مراسمی که به مناسبت تجلیل از خدمات بهترین دروازه بان قرن آسیا برگزار گردید، حاضر شده بود.

امیر رفیعی تهیه کننده "من ناصر حجازی هستم..." پس از اتمام روایت مدیری ضمن سپاس بسیار از حضور ایشان و دیگر راویان که به صورت افتخاری در فیلم حاضر شده بودند، پیرامون وضعیت فعلی و روند تولید و ساخت مستند گفت: «با حضور مهران مدیری، روایت "من ناصر حجازی هستم..." نیز پایان یافت تا مستند همچون گذشته دیگر مراحل فنی خود را پشت سر بگذارد.»

مدیری در آخرین روزهای زندگی ناصر حجازی در مراسمی که به مناسبت تجلیل از خدمات بهترین دروازه بان قرن آسیا برگزار گردید، حاضر شده بود

وی افزود: «تدوین فیلم در مراحل پایانی است که به موازات آن صداگذاری، اصلاح رنگ، ساخت موسیقی متن و ... نیز پیش رفته است. به زودی اکران خصوصی فیلم با حضور چهره های مطرح عرصه های هنر، ورزش و ... برگزار خواهد شد.»

"من ناصر حجازی هستم..." در 5 فصل و به ترتیب حضور در فیلم با صدای بهرام رادان، شهاب حسینی، پرویز پرستویی، مسعود رایگان، مهران مدیری و رویا تیموریان روایت شده است که رضا یزدانی نیز تیتراژ پایانی آن را می خواند.

بخش ورزشی تبیان

منبع : جام نیوز