تبیان، دستیار زندگی
اگر گرفتن عکس سلفی دیگر برای شما جذابیتی ندارد، با تغییر کوچکی در آن و با شریک کردن طبیعت، زمین های کشاورزی، گیاهان و دام ها در سلفی های خود، فلفی بگیرید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فلفی به جای سِلفیاگر گرفتن عکس سلفی دیگر برای شما جذابیتی ندارد، با تغییر کوچکی در آن و با شریک کردن طبیعت، زمین‌های کشاورزی، گیاهان و دام‌ ها در سلفی‌های خود، فلفی بگیرید.

عکس سلفی مدت‌ ها است در جهان رایج شده، یک سالی می‌شود که بازار آن در ایران نیز داغ داغ است، هرچند دردسرهای گرفتن عکس‌های سلفی را نباید نادیده گرفت.

به جای سِلفی، فِلفی بگیرید


خودگرفت (سلفی Selfie  )یا عکس از خود به عکاسی پرتره از خود گفته می‌شود که عموماً توسط دوربین عکاسی یا دوربین موبایل گرفته می‌شود. خود گرفت ‌ها بیشتر در شبکه‌های اجتماعی چون فیس‌بوک، گوگل‌پلاس، اینستاگرام و... به اشتراک گذاشته می‌شوند.

به جای سِلفی، فِلفی بگیرید


بیشتر سلفی ‌ها با کشیدن دست و چرخش لنز دوربین به سمت خود گرفته می‌شود. این روش عکاسی جایگزین عکاسی به کمک تایمر خودکار است.
یکی از انواع سلفی ‌هایی که در سراسر جهان در حال گسترش است، سلفی ‌های کشاورزان است که به آن فلفی (Farmer Selfies = Felfie)  نیز می‌گویند. این پدیده توسط ویلیام ویلسون، پسر کشاورزی از انگلستان آغاز شد که در یک مسابقه سلفی در یک مجله کشاورزی ایرلندی شرکت کرد.

به جای سِلفی، فِلفی بگیرید


فلفی علاوه بر جنبه سرگرمی و تفریحی برای مردم و علاقه‌مندان به آن، گاهی به فروش بیشتر کشاورزان و آشنا شدن مردم با تولیدکنندگان نیز کمک می‌کند


گرفتن فلفی (سلفی کشاورزی) راهی برای نشان دادن فعالیت‌ های کشاورزی و قرار دادن مردم در بطن کار و آشنا کردن‌ شان با فعالیت‌ های کشاورزان است، بسیاری از مردم علاقه ‌مند هستند تا بدانند در پشت صحنه این تولیدات چه اتفاق‌هایی می‌افتد.

به جای سِلفی، فِلفی بگیرید


فلفی علاوه بر جنبه سرگرمی و تفریحی برای مردم و علاقه‌مندان به آن، گاهی به فروش بیشتر کشاورزان و آشنا شدن مردم با تولیدکنندگان نیز کمک می‌کند.

به جای سِلفی، فِلفی بگیرید

بخش ارتباطات تبیان


منبع: سیتنا

مطالب مرتبط:
آمارهای خواندنی از عکس‎های Selfie !