تبیان، دستیار زندگی
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با راه اندازی حساب رسمی توییتر دفتر نخست وزیری اسرائیل به زبان فارسی علیه مذاکرات جاری در وین، بار دیگر موضع تندی درباره پرونده هسته ای ایران گرفت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خشم توییتری نتانیاهو از مذاکرات وین با غلط املایی


بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با راه اندازی حساب رسمی توییتر دفتر نخست وزیری اسرائیل به زبان فارسی علیه مذاکرات جاری در وین، بار دیگر موضع تندی درباره پرونده هسته ای ایران گرفت.

نتانیاهو

نتانیاهو در این حساب توییتر با تکرار ادعاهای ضد ایرانی خود نوشت با ادامه نمایش سازش پذیری با ایران راه رسیدن ایران به بمب اتمی هموار شده و میلیارد ها دلار برای تروریسم و تهاجم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

تارنمای رادیو فرانسه نوشت: نتانیاهو در کنار عکسی از حسن روحانی رییس جمهوری ایران که او را در راهپیمایی ضد اسراییلی روز جمعه گذشته در ایران نشان می دهد، با اشاره به اظهارات اخیر آیت الله خامنه ای مبنی بر این که ایران باید فارغ از توافق با آمریکا مبارزه کند، نوشته است: روحانی تظاهرات ابراز تنفر را رهبری می کند.

به نوشته این تارنما، اشاره نتانیاهو به سخنرانی رهبر جمهوری اسلامی درجمع دانشجویان است که در پاسخ به سوال یک دانشجو درباره تکلیف استکبارستیزی بعد از مذاکرات گفتند: مگر مبارزه با استکبار تعطیل بردار است؟

این نوشته حساب رسمی توییتر دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی دارای یک اشتباه املایی است که این اشتباه در رسانه های ایران بازتاب داده شده است. دراین توییت برای واژه ' فارغ ' از املای ' فارق ' استفاده شده است.

مقامات مختلف رژیم صهیونیستی و جمهوری خواهان تندروی آمریکا طی چند روز گذشته که رسیدن ایران و پنج بعلاوه یک به توافقی در مذاکرات هسته ای ، جدی تر شده است، حملات خشم آلود خود را شدت بخشیده اند و به تندی از روند مذاکرات انتقاد می کنند.

بنیامین نتانیاهو  از آن چه انعطاف بیش از اندازه قدرت های جهانی در مذاکرات بر سر برنامه هسته ای ایران خوانده بود، انتقاد کرد.

مقامات مختلف رژیم صهیونیستی و جمهوری خواهان تندروی آمریکا طی چند روز گذشته که رسیدن ایران و پنج بعلاوه یک به توافقی در مذاکرات هسته ای ، جدی تر شده است، حملات خشم آلود خود را شدت بخشیده اند و به تندی از روند مذاکرات انتقاد کرده و غرب و آمریکا را بخاطر آنچه که دادن امتیازات فراوان و مطلوب به ایران می خوانند، سرزنش می کنند.

بخش سیاست تبیان

منبع : ایرنا