تبیان، دستیار زندگی

شرایط تولید آهنگ پیشواز ،آوای انتظار، راینواز

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان نور برای اشخاص و شرکت های مختلف در اپراتور های ایرانسل، همراه اول و رایتل، کد پیشواز اعطا می نماید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
آهنگ پیشواز
کارهای مداحی
برای دریافت کد پیشواز و آوای انتظار، مداح باید مدارک لازم را به همراه فایل صوتی برای ما ارسال کند.فایلهای صوتی بین 50 ثانیه تا یک دقیقه و با کیفیت عالی باشد و اگر مداح رابط داشته باشد مدارک رابط هم باید ارسال بشود، که در این صورت با رابط در ارتباط خواهیم بود.
مدارک لازم: کارت ملی مداح و رابط، کارت مداحی، آدرس و شماره تماس، عکس مداح در سایز 800*800 و یه سری فرم که از طرف ما فرستاده میشود برای مداح که باید امضا و اثر انگشت داشته باشد.

کارهای پاپ (آلبومی و تک ترک)
برای دریافت کد پیشواز و آوای انتظار، خواننده ویا در صورت داشتن رابط، مدارک لازم را به همراه فایل صوتی و مجوز صوت، برای ما ارسال میشود.
مدارک لازم: کارت ملی خواننده و رابط، آدرس و شماره تماس،عکس خواننده در سایز 800*800 و فرمهای مشخص شده که از طرف ما برای خواننده فرستاده میشود که باید امضا و اثر انگشت داشته باشد.

نکته: برای کارهای پاپ حتما باید مجوز تک ترک یا مجوز ارشاد داشته باشند، و مجوز شعر قابل قبول نیست.
در هر دو صورت (مداحی و پاپ) افراد می توانند در صورت تمایل با ما قرارداد ببندند، که مدارک برای بستن قرارداد به شرح زیر می باشد:
شخصی:مجوز ارشاد یا مجوز تک ترک، همراه با اطلاعات شخصی، حقوق مادی و معنوی
شرکتی: روزنامه رسمی، مشخصات مدیرعامل شرکت،فرم حقوق مادی و معنوی، مجوز ارشاد

          نمونه فرم های مجوز
آهنگ پیشواز
پیشواز
پیشواز
پیشواز